Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hova mennétek nyaralni 7 éves...

Hova mennétek nyaralni 7 éves kisfival, Zalakaros vagy Omis (Horvátország)? Ma döntenem kell. Hol érezné jobban magát?

Figyelt kérdés
2016. aug. 5. 09:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg őt.Leültök a gép elé,mutatsz neki képeket mindkét tájról,és választ.Egy 7 éves már csak rá tudja mondani,melyik tetszik neki:)
2016. aug. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, a tengert szereti-e jobban vagy a medencét (csúszdát). Lányom még nem volt a tengernél, így megmutatnám neki, de biztos vagyok benne, hogy nem tetszene neki túlzottan a sós víz, egyébként is a medencét jobb szereti a természetes vizeknél. Viszont ha ha Omisban sok a medence, akkor problem solved :) Érdekes szempont lehet még ugye a kaja (elátás) és az egyéb programok: kalandpark, kirándulás egy-egy napra.
2016. aug. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem velem lakik és igy nincs lehetőségem megmutatni neki,max telefonon tudnék beszelni vele.De még ő sem volt a tengernél és így nem tudja milyen az.Persze a csuzdákat szereti és a sok gyereket a strandon.De mikor emlitettem neki a tengert akkor utanna azt mondogatta sokszor hogy mikor megyünk a tengerhez?! Szóval tanácstalan vagyok,és ha megbis kérdeztem már hogy mit szeretne jobban akkor is egyszer ezt másszor a másikat mondta.Szóval nem hiszem hogy ő tudna dönteni
2016. aug. 5. 10:04
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van medence a tengerparti szállodában is, nem? Vagy apartman lenne? Zalakarosra kábé bármikor elmehet, így ennyi infó alapján a tengerre szavazok. Kalapja legyen, mert ott nem biztos, hogy sok az árnyék. Meg kell strandcipő is, ha kavicsos a part. Fürdőruhát mindig ki kell öblíteni strandolás után, mert széteszi a só.
2016. aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mennyi időre mennétek?

Ha csak pár nap, akkor belföld, ha 1 hét, akkor a tenger.

Zalakaros nagyon jó, mi nagyon szeretjük, de a tengerhez nem jut el minden héten az ember, az teljesen más.

Amúgy egy gyerek bárhol jól érzi magát, még a helyi játszón és a kertben is, ha foglalkoznak vele, ez a csodálatos bennük, hogy nem kell feltétlenül drága programokat kitalálni nekik....

2016. aug. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

mi most voltunk Omis mellett, és oda is átmentünk..nekem Omis nem tetszett...az óváros rész szép, de a tengerpartja nem olyan jó...

7 évessel inkább Split! nagyon jól épül most ki a partszakasz, alapvetően apró kavicsos, de tele van játszó komplexumokkal, játszóterekkel, ugrálóvár, foci pálya, és a város is nagyon szép. Omistól visszább van fél órával.


Zalakaroson nem voltam már, azt hiszem keret függő, de szerintem mindenképp nagyobb élmény a tengerpart, legalább is én 16 éves koromig minden második évben külföldön nyaraltam és minden másodikban pedig a Balatonon, és hát számomra azért a tenger, az utazás mindig nagyobb élményt jelentett.

2016. aug. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az én 6,5 éves fiam a tengert választaná, az biztos. Főleg ha 1 hétről van szó. Mi nem csak strandolunk, hanem mászkálunk is, Zalakaros környékén már mindent 2x bejártunk. Én szeretem, de nyasralni inkább a tenger.
2016. aug. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

csakis tenger.


belföldön fürdőbe akármikor eljuthat, még ha nem is zalakarosra.

2016. aug. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%
Zalakaroson dolgozom a fürdőn.Rengetegen vannak egész napos gyerek programokkal,még a cirkusz bohóca is itt van délelött.A városban vidámpark és cirkusz van agusztus 28ig.Kertmozi is van csomó premieres gyerek-felnött filmmel.Van kisvonat,kilátó.Következő faluban kalandpark.Másikban bivalyok.A Balaton sincs messze.Oké hogy tengerpart az más de nem hinném ennyire változatos programjai lennének.
2016. aug. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi Kanizsán lakunk, Karostól kb 20 perc, minden nyáron többször is elmegyünk. 8 éves a fiam, ha megkérdezném hová szeretne menni, kapásból Karost mondaná, hiába voltunk már ott sokszor. Nagyon élvezi, tényleg rengeteg a program a városban, és a környéken is sok látnivaló van.
2016. aug. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!