Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez normális? Gyermek és apja...

Ez normális? Gyermek és apja kapcsolat? Plusz még egy. Hiszti?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megpróbálom nagyon röviden.

A gyerek egyszerűen szerintem szerelmes az apjába..


Ha velem van hiszti-hiszti- hiszti.. Ha apjával semmi gond!

Ha én megyek el, vagy csak ki az ajtón semmi, füle botját nem mozdítja. Ha apja megy el akkor uhh megy a bőgés,hiszti,sírás és alig lehet megnyugtatni!

Vele tök jól elvan, velem/nekem csak a hiszti megy!! :(

Amit az apuka csinál az szuper,amit én az uncsi nem jó hiszti!! :( Ez normális??

A párom itthon dolgozik. Nem kell elmennie reggel s nem este jön haza. Tehát azért többet látja a gyerek mint akinek általában ugye a férfinek be kell mennie dolgozni reggel..

Velem van a baj? Unatkozik velem? Un engem?? Ha megyünk anyóshoz a gyerekért akkor kihez fut oda? Persze, hogy apucihoz.. Nem zavar ne értsétek félre!! CSak a miértet nem tudom.. Azt hiszem Nem szeret?? Minden okés ha már nem látja az apját. De ha bejön meglátja kifordul magából.. Ja és nem lehet lassan kézből lerakni!


A másik a hiszti!! Majdhogynem egész nap hiszti van!

Példa: Ha ráadom a szandált az a baj, ha le veszem az a baj (de kéri hogy vegyem le) Ha húslevest akarok adni akkor ő bébiételt kér. Ha megbontom akkor ő a húslevesből kér.

Ha fürdeni viszem nem akar bemenni. Ha beteszem nem akar kijönni..

És amúgyis.. Mindig mindenért. Mosogatni nem tudok, teregetni sem.. Túrja a lábamközé magát és húz el.

Ha babakocsiba rakom nem jó,ha kiveszem kapaszkodik fel. Így cipelhetem a 40fokban a gyereket,tolhatom a kocsit:(


Nem tudom mit csináljak?! SEMMI nem jó amit teszek!!! Mindent megadok neki..

Minden úgy van ahogy szeretné!! Hozzá alkalmazkodok.. Tehetetlenség érzés fogott el!! :( Mit tegyek még??

Egyszerűen belefáradtam!

Mással el van!! Tényleg engem nem szeret?? :(

Köszönöm, hogy "meghallgattatok" ..



2016. jún. 30. 20:21
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a normális válaszokat! Ment is a zöld kezecske :)

Nagyon szép, ám de nem mindig tökéletes napirendünk volt!

Szépen evett,aludt stb.. Mióta bejött ez a nagy meleg és a foga ahogy megint elkezdte bántani onnantól kicserélték!

Sosem volt az a nyugis baba.. Mindig hiszti-kriszti volt, de most valami hihetetlen mód kifordult önmagából!


Már sokszor azért is teszek dolgokat vagy engedek neki minnél többet csak hogy ne hisztizzen már és azt is tudom itt rontom el:(

Már alig van normális napirend! Minden kezd széthullni!!:(


Már félek az egész naptól előre!!

Mit nem fogok jól csinálni, mikor kezdődik a sírás...

Komolyan sakkban tart:)


Köszönöm a tippeket! Megfogadom őket! Nem engedek többé ennek az őrületnek ami itt már megy!

Köszönöm, hogy írtatok..


Amúgy egy tünemény a csajszi, de percek alatt át tud váltani egy kis szörnyeteggé :)!

2016. júl. 1. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!