Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig, hány éves korig kell,...

Meddig, hány éves korig kell, vagy lehet hálózsákban a baba?

Figyelt kérdés
Úgy értem, mikortol tudnak már önmaguk betakarózni, és nem takaróznak állandóan ki?
2008. szept. 27. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Szia!

Az én lányom két hónappal múlt két éves. Állandóan kitakarózik, nem takarja be magát.

2008. szept. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 15 hós, de már nem tudom beletenni a hálózsákba,mert folyton tekereg benne, és kényelmetlen neki, rosszul alszik benne, pedig állandóan kitakarózik és egész éjjel futkozunk betakargatni,nehogy megfázzon.Én ugy 67-8 hós koráig tudtam beletenni.De az uncsitesóm kisfia két és fél éves és még mindíg abban alszik.
2008. szept. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez gyerek-függő. Jó találmány, de az én lányom se sokáig tűrte. Ő is tekergett benne, amikor meg már fel tudott állni, abban nem sikerült.

Azóta a pizsije alá adok még egy rövid ujjú bodyt, meg a lábára zoknit. Így ha ki is takarózik, nem fázik.

2008. szept. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 2 éves múlt 1-2 hónappal, amikor megtanult betakarózni. Addig hálózsákban aludt. Most, 3 évesen takarómániás. :D Reggel mindig szépen rajta van, pedig néha, ha éjjel kimegyek (kismama vagyok és kijárok a kétbetűsre), látom, hogy a lábait szétdobva, takaró nélkül alszik. Mondjuk hűvös sincs, nem szoktam visszatakarni, de ahogy mondom, reggel mindig rajta van. :)
2008. szept. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Az én lányom decembeben lesz 3 éves, és most újra elkezdtem hálózsákban altatni, mert állandóan kitakarózik.

Kicsit ugyan már viccesen néz ki benne, meg picit furcsa Neki hogy nem tud úgy mozogni benne, de ez még mindig sokkal jobb, mint egy éjszaka négyszer- ötször bemenni hozzá, mert felsír hogy fázik.

2008. okt. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!