Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hálózsákban tud mozogni a...

Hálózsákban tud mozogni a baba? Meg tud fordulni vele, vagy csak fekszik a hátán és max. Kapálózhat?

Figyelt kérdés
A kisfiam elkezdte lerúgdosni magáról a takarót, nem szeretném ha megfázna, viszont nem tudom, mit fog szólni hozzá, ha nem foroghat kedvére éjjel?
2008. okt. 8. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tud benne mozogni,hiszen van benne bőven hely.Ebben altatva nem kell azon aggódni,hogy esetleg fázik.
2008. okt. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!

Ettől én is tartottam!Az én kisfiam 8 hónapos lesz,mi most kezdtük el használni de szereti és meg is tud benne fordulni és is rugkapál és felemeli a lábát derékszögbe az a lényeg hogy ne legyen rövid,akkor szabadon tud mozogni!Mi sajna nemsoká kinőjük a hosszát!

2008. okt. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok.Én is szerettem,de amióta feláll nem tudom használni.Sokszor volt,hogy reggel ébredésnél próbált felállni a kiságyban és a zsákban nem tudott és nagy hiszti lett a vége.Használd ki amig csak lehet.
2008. okt. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Huh, utolsó válaszadó,nálunk is ez van. Én még nyáron is hálózsákban altattam(nagyon vékonyban) és csak egy body volt rajta. Kapálózott,rugdalozott, semmi gond nem volt. Imádtam,mert tényleg nem kellett azon aggódnom,hogy a fejére húzza,vagy kitakarózik. Most viszont megtanult felállni,és abban ugye nem bír,és sír,tehát átszoktunk a takaróra,de azt mindig lerúgja.
2008. okt. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
1.Igen.Most vettem én is téli takarót neki.Előre készülök:)Most még elég a vékonyabb és éjszaka legalább 5* felkelek betakarni.
2008. okt. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is pörgött-forgott benne, és fel is tudott benne állni. :) A takaró nem jöhetett szóba 1,5 éves koráig, mert mindig lerúgta magáról. Ma meg már két takarója van, és bár éjjel egyik fent, másik lent hömbölög, reggelre mindig szépen rajta van mind a kettő. Visszatakargatja magát. :) 3 éves.
2008. okt. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát az öcsém azt mondta hogy mikor kicsi volt, nagyon utálta a hálózsákot...:/ De gondolom ez nem mindenkinél van így....
2009. febr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!