Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más 20 hónapos baba is csinál...

Más 20 hónapos baba is csinál olyat, hogy lefekszik hanyatt a földre, és tajtékzik, hogy nem tud felállni? Nem azért csinálja, mert fáj valamilye?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi baja, inkább egy kis hiszti vnan a dolog mögött :)) Ha felveszed, abbahagyja? ha igen, hiszti és csak próbálkozik, meddig mehet el... Hagyd ott kicsit, főleg, ha máskor minden gond nélkül feláll! Egy idő után abba fogja hagyni, meglátod!
2010. ápr. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megnézetném szakemberrel. Lehet, hogy csak hiszti, de ha valóban nem tud felállni, annak komoly oka lehet, nem szabad egy vállrándítással elintézni.

az én 20 hónaposom is próbálkozott néha azzal, hogy lefeköüdt a földre és hisztibe kezdett, de ez láthatóan valóban hiszti volt, mert ha eltereltem valamivel a figyelmét, akkor már abba is hagyta és ment tovább. Így rövidre zártuk a témát azzal, hogy ilyen esetben egyszerűen átléptünk fölötte, nem foglalkoztunk a hisztijével. Két alkalom után elfelejtette a dolgot, rájött, nem éri meg.

Ha a te babód figyelme is elterelhető, akkor hiszti, úgy kell kezelni. De ha valóban nem tud valami miatt felállni, vagy úgy érzed, fáj valamije (az anyukák ösztöne ezt általában megsúgja) akkor mindenképp mutad meg szakembernek, nehogy később nagyobb gond legyen. Minden jót!

2010. ápr. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Pohár hideg víz majd leteszteli.
2010. júl. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!