Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen étvágya van még szopizó...

Milyen étvágya van még szopizó másfél éveseteknek? És hány kiló?

Figyelt kérdés
Csak alváshoz cicizik és ha "unatkozik" (ezt próbálom megelőzni). Enni nem szeret, szerintem ha nem vinném utána az ételt, és nem adogatnám a szájába, csontsovány lenne. Most 10 éa fél kiló.
2010. ápr. 7. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ahhoz képest,h én is az hallottam mindenkitől,h a szoptatott babák később milyen jó étvágyuak,az én 24 hós (még szopizó) kisfiam igen megválogatja h mit eszik meg és mit nem...érdekes,h az ismeretségi körömben a tápos gyerekek sokkal több mindentesznek és nem válogatnak.Gondolom ha nagyobb lesz,változik a helyzet.Amugy meg kis "vasgyúró" a kisfiam:-)

örüljünk,h szoptatunk és ez a legfontosabb:-)

2010. ápr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
20 hos lanyom 11 kg neha alig eszik maskor meg mindent megenne foleg ha nem itthon vagyunk hanem a korikenel. de ha keveset eszik ejjel potolja a cicin.
2010. ápr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!