Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 évessel voltatok már moziba?...

4 évessel voltatok már moziba? Hogy bírta?

Figyelt kérdés
Végigtud nézni egy mesét egyhelyben,csak nem tudom ez hogyan érintené,mivel azért jó nagyban látja,plusz több az ember.
2016. márc. 24. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
A nővérem már elvitte a 3 éves fiát és szépen csendben végig ülte a mesét. Pedig amúgy nem egy csendes gyermek. Amúgy 3D-s mesére vitte.
2016. márc. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

*moziban.

Köszönöm a válaszod! Nagyon szeretne moziba menni:)

2016. márc. 24. 17:39
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem.

6-7 évesen kezdték.

2016. márc. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Igen. A nagyobbik 3 évesen volt először, a kicsi 3,5 volt. Olyan mesét válassz, am leköti, legyen nálad innivaló, nasi.
2016. márc. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

3 évesen vittem először a lányomat. Nagyon élvezte, tetszett neki.

Azóta rendszeresen járunk, 4 évesen a 3D mesét is végignézte.

2016. márc. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
3 évesen mentünk a fiammal először. Tetszett neki, végig ülte, szerencsére jó mesét választottunk.
2016. márc. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
4,5 évesen vittem először a kislányomat de nem 3D-s vetítésre hanem sima film. Nem a legnagyobb teremben volt, egy közepesebb teremben. Nagyon tetszett neki a hatalmas vászon. A sok ember nem zavarta. Viszont van ismerősöm akinek a gyereke megfázott a moziban az erős klímától. De nálunk nem kapcsolták be.
2016. márc. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%

5 éves lesz májusban de még nem.

Eddig azért nem mert nem ült volna végig egy ilyen hosszú mesét.Nyáron ha lesz kedve akkor már elvinném,de nem erőltetem,mi amúgy sem járunk moziba,oké,hogy élmény,de pénzpocsékolás szerintem.Azért meg nem tömöm tele nasival,hogy ülve-csendben maradjon.

2016. márc. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Melyik primitív idióta pontozott 0%-ra minden választ? Remélem nincs nagyobb örömöd az életben , te nyomorék!
2016. márc. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!