Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért fogdos a kislányom?

Bombike123 kérdése:

Miért fogdos a kislányom?

Figyelt kérdés
Sosem voltam szégyenlős a most 6 éves kislányom előtt.Sokáig együtt fürödtünk, előtte vetkőztem..stb Ennek ellenére egyre érdeklődőbb irányomba, direkt jön, és néz, de úgy hogy majd' kiesik a szeme, direkt lehajol, hogy nézze a nemiszervemet. Persze, hogy nem hagyom, mondom neki, hogy neked is van. Szokta magát dörzsölni az ágyhoz, takaróhoz, néha úgy leizzad. Rászólok pedig, hogy feküdjön szépen, aludjon. Szerintem ez már az egészséges érdeklődés kereteit meghaladja. Nem csak néz, amikor együtt fürdünk, meg is simizett lent is, fent is. Innentől kezdve nem fürdünk együtt, és nem vetkőzöm előtte, de mit tehetek még? Egyedül nevelem. Apukáját ritkán látja. Köszönöm a válaszokat.

2016. febr. 9. 16:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ööööö......ez már durva.


Hát ,ha idősebb lenne azt mondanám ,hogy magyarázd el neki ,hogy ez nem helyes ,de azért még kicsi ,szóval... :/

2016. febr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind a természetes és szabad gyermeki szexualitásba tartozik.
2016. febr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
21%
szia! pszichologus vagyok! Lehet hogy a gyereked leszbiszexuális. Tudod mindig ha a pinádat és a csöcsödet fogdoza lehet hogy etyepélni akar veled, erre az a válasz hogy dugimugizni kéne vele. Vagy beadott hozzánk Veszprémbe a fogyatékos iskolába. Vagy szihólogusi vizsgálatra kéne elvinni
2016. febr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Úgy vagy pszichológus, ahogy én mondjuk jogász :D
2016. febr. 12. 00:39
 15/19 anonim ***** válasza:
22%
Azért fogdoshat talán mert szeret téged, bár ez az már túlságos, lehet hogy ezt még viccesnek találja vagy érdekesnek. Lekel ülni vele beszélni, de mond el neki hogy ez zavaró. Vagy apuka is üljön le. Nekem is van egy 11 éves gyerekem de ő ilyet nem csinált. Férfi vagyok én se csináltam ilyet kiskóromban. Szerintem üljetek le legyen ott az apuka és így nagyobb hatással lesztek a gyerekre. Hajrá!
2016. febr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
2016. febr. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
20%
Emeg mi a fazom?
2016. febr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Zalika2015!

Látom a kultúrád tetőfokon van. Mi ez? Ez segítség akar lenni az ilyen problémával küzdő szülőknek. Mert nem egyedi eset ez. Bár inkább a lányos szülőket érinti, de nem ritka és sokszor nehéz megoldani külső segítség nélkül. Csak egy példa arra, hogy másik szülő hogyan próbálja megoldani.

2016. febr. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
60%
jó de nem az egész világgal kell megosztani hogy a kislánya elvesztette a szűzességét.
2016. febr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!