Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit javasoltok kiránduláshoz...

Mit javasoltok kiránduláshoz egy 1 évessel? Inkább "terepjáró" babakocsit, vagy csővázas háti hordozót? (Nem hosszú távok megtételéről van szó, ugyanis van egy 2,5 éves gyerkőc is. )

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a hátihordozó praktikusabb lenne.
2010. márc. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Babakocsi.Elég húzós őt már háton cipelni még ha rövid táv is meg a babakocsi kosarába belehet tenni a cuccot váltás ruha,inni való.kaja.Mindent cipelnétek?Nem élmény hanem kinlódás lenne az ut
2010. márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk van háti hordozónk, még a két éves gyereket is beleteszem. Szóval tavaly is így mentünk kirándulni, akkor sem volt vészes, meg idén is mentünk már, és ha elfáradt, akkor beletettem. Mondjuk mi úgy mentünk, hogy nagyobb társasággal, és ha már nehéz volt, akkor váltogattuk, hogy ki vigye. Az én hátamon maxium fél órát volt, mert mindenki vinni akarta :D
2010. márc. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jesszusom. Felejtsd el a csővázast. Borzadály egy találmány. Vegyél egy mei-tait....


mei-tai.hu


Ugyanolyan jó mint egy csővázas csak nem 15 kiló, hanem fél.

2010. márc. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!