Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiránduláshoz, utcára 1...

Kiránduláshoz, utcára 1 éveshez jó lenne mei tai-t venni?

Figyelt kérdés
Lehet használni erre szerintetek? A hátamra is fel tudom kötni?
2011. márc. 17. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a 15 hónapos fiamat hordom mei-tai-ba 7-8 hónapos kora óta. Könnyű nagyon megkötni, akkor is, ha hátra kötöd. (Egy 1 éves gyereket különben is nemigen tudsz máshol hordozni, csak háton.)


Utcán is hordom, kirándulunk is vele. (Pl. most voltunk a Börzsönybe vele, nagyon élvezet, jó nagyokat nézelődik.)

2011. márc. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
húúú nekünk is van hordozónk de én már nem bírom el a babámat :D 15 hónapos. van futó babakocsink, az mindenen átmegy, ahol meg ki tudom venni ott jön a két lábán :)
2011. márc. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát konkrétan az apjára gondoltam, hogy hosszú távon vigye, mert a fiam is van már vagy 11 kiló, de akkor meggondolom. Mindenesetre könnyebb, mint csípőre tenni kézzel és úgy vásárolni a kisboltban, ha kiszállok a kocsiból.

Megy már, de még nem kilométereket ;)

2011. márc. 17. 12:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha budapesti vagy, vagy Pesten jársz:


www.hordozo.hu


A Klinikák metrómegállónál vannak, csütörtökön van állandó nyitvatartásuk. Ott ki tudod próbálni a különböző hordozóeszközöket teljesen ingyen, nagyon segítőkészek. És akkor eldöntheted, hogy szükséged van-e rá, vagy sem.


Különben azért is praktikus egész kicsi korától hordozni, mert akkor folyamatosan, kis lépésekkel nő a terhelés. Mi is indultunk 3 kilóról, fokozatosan nőtt és most nem tűnik olyan soknak az a 10 kiló. :-)

2011. márc. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hátihordó sokkal praktikusabb, le lehet támasztani, van zsebe. meg az egész sokkal komolyabb

Nekünk 1 éves kora óta az van túrázáshoz csak azt használjuk.

2011. márc. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!