Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adjak ebbe a hidegbe a...

Mit adjak ebbe a hidegbe a kisfiamra?

Figyelt kérdés

Teljesen össze vagyok zavarodva!Komolyan mondom már nem tudook mit adni rá!Tegnap reggel 9-töl délután 2-ig az sztk-ba voltunk!Volt rajta egy harisnya egy rövidújjú body egy hosszúújú ing egy kötött pulcsi meg egy béléses kertészfarmernadrág meg természetesen sapka!

Nem is fázotta két évesem!De!!!Mit adjak rá télen ha már igy fel van öltöztetve!?


2008. szept. 18. 13:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja!Meg természetesen kabát is volt rajta!:)Farmerkabát!
2008. szept. 18. 13:04
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Öltöztesd mindig úgy, hogy egy réteggel több legyen rajta, mint rajtad. Nagyon egyszerű: télen vastagabb ruhákat válogass neki. Szerintem kicsit túlöltözteted. Két évesen már mozog is elég sokat és könnyebben beizzadhat.
2008. szept. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
ruhákat
2008. okt. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az utolsónak üzenem hogy egy tapló!
2008. okt. 4. 18:06
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
HA NEM TUDOD ,HOGY MIT ADJ RÁ HIDEGBE A KISFIADRA SZIVEM ,AKKOR KETTŐNK KÖZŰL KI A TAPLÓ?
2008. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én egyáltalán nem azt irtam hogy nem tudom mit adjak a gyerekemre!!!!Még ha átvitt értelemben úgy is hangzik!

A kérdés az volt hogy mikor a kérdést fel tettem elég hideg volt,és ha már most szeptemberbe nagy kabátot adok rá mit csinálok télen!És ez a kérdés "hogy mit csinálok" télen megint kétértelmü pedig elvileg a legtöbb embernek egyértelmü kérdés!Persze nem mindenkinek!

KIváncsi voltam rá-nem tanácsot kértem konkrétan-hogy más mit is ad a gyerekére!

2008. okt. 7. 10:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!