Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mely gyerek fogkrémek nem...

Mely gyerek fogkrémek nem tartalmaznak mentőt?

Figyelt kérdés
6 és 3 éves gyerkőceim utálják a fogmosást mert csíp (mentolos) jó pár fajtat próbáltuk persze a dobozon nincs feltűntetve hogy ici pici mentolt is tartalmaz csak az hogy epres.
2016. jan. 12. 11:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi mentolt :)
2016. jan. 12. 11:09
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocs, de előírás, hogy a dobozon legyenek rajta az összetevők. Ha nem szerepelnek rajta, ne vedd meg! Tehát amelyik fogkrémben van egy pici mentol, annak a dobozán az összetevők (ingredients) között ott kell lennie a mentolnak (mentol, menthol, menthae piperitae aetheroleum).
2016. jan. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szerepelnek rajt az összetevők de a mentol nem egyik formában sem ahogy te le írtad.

Itt van a kezemben Dino smile neveztű gyerek fog krém.

Talán a rosszmann ban vettem

Összetétel :silicia,glicerin, sorbitol. agua. sodium lauryl sulfate. Hydroxyethylcellulose. celluloze gum. Aroma. Dicalcium phosphate dihydrate. Saccharin.sodium fluoride. CI 16035

Ez áll rajta mint össze tevők ezek közül melyik akkor a mentol

2016. jan. 12. 11:56
 4/10 A kérdező kommentje:
2016. jan. 12. 11:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyik se, tehát nincs benne.
2016. jan. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vademecum krokodilos fogkrém, Lidl sajátmárkás gyerekfogkrém .
2016. jan. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs ráírva a mentol, akkor nincs benne mentol.


Szerintem fordítva van a dolog, azért mondják, hogy csíp mert utálják a fogmosást és próbálnak kibújni alóla. Még senkitől nem hallottam, hogy a gyerekfogrém csípne, a legtöbb gyerek még meg is eszi.

2016. jan. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs benne, max. az "aroma" takarhatja azt is, de nem a valódi mentolt.
2016. jan. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A gyerekfogkrémekben azért sem szokott mentol lenni, mert belélegezve a 2 éves kor alattiaknál allergiás tüneteket, nehézlégzést okozhat.
2016. jan. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A én kisfiam is válogatós,műsor van fogmosásnak. Nemrég vettem Zendium fogkrémet (igaz nem olcsó), de szerintem ennek van (eddig)a legkevésbé "mentolos" íze. :)
2016. jan. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!