Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

Jelenleg gyeden vagyok a kislányommal. A régi munkahelyemre nem igazán tudok majd visszamenni, de lehet hogy most összejönne egy munka. De a gond az hogy vagy beveszik bölcsibe vagy nem. Mivel ugye már egy évvel előbb kéne szólni. De hát nekem ez nem egy betervezett dolog volt. Tehát csak így is akkor adnám be ha sikerülne. Ha nem, akkor maradok gyeden vele.

Más hogy tudja előre egy évvel, vagy többel hogy ő dolgozni szeretne? Hiszen még azt sem tudjuk mi lesz két hónap múlva. Más hogyan intézi ezt?

Meg a másik, hogy ugye bölcsibe csak az mehet akinek dolgozik a szülője. Na most honnan tudjam én hogy sikerül e nekem a munka vagy sem. Ez előtt két hónappal mondjuk.

Ha meg megvárom, hogy sikerül v se, akkor meg nem adnak nekem szabadnapot hogy a kicsit beszoktassam a bölcsibe, már ha előtte két évvel lefoglaltam a helyet.

Már ha ugye van az embernek esélye kisgyerekesen munkát elnyerni.


2008. szept. 15. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, én tudtam, hogy megyek vissza a munkahelyemre dolgozni. Így amikor megszületett a lányom, mentem a bölcsibe, hogy hogy 13 hónaposan kezdi a bölcsit. A beszoktatás idejére meg kiveszem a GYED alatt összegyűlt szabimat.

a munkatársaimmal folyamatosan tartom a kapcsolatot, hogy szakmailag ne maradjak le a többiektől.

2008. szept. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszodat. Igen így valamivel könnyebb hogy a régi munkahelyedre mész vissza. Én nem igazán szeretnék visszamenni oda, mert már azóta szinte mindenki új, meg hát a legfőbb szempont az, hogy ha találnék jobbat, közelebbit, a kicsi miatt, akkor váltanék. A régi helyen nem tudok majd dolgozni a kicsi mellett teljes munkaidőben, mivel állandóan ott voltam, meg a másik, nincs aki hazavigye a bölcsiből a gyereket, vagy épp elvigye. A párom is reggel megy, este jön. Ezért gáz nagyon. Ezért szeretnék váltani ha sikerül. Nehéz helyzet ez.
2008. szept. 16. 13:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!