Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Olyan ráncos a tenyere, mit...

Olyan ráncos a tenyere, mit tegyek?

Figyelt kérdés

20 hónapos lányomnak olyan ráncos a tenyere mint egy 100 éves maminak.

Voltunk bőrgyógyásznál aki felírt egy bazi drága kenőcsöt,de ne használ semmit.

Egyik nap arra lettem figyelmes, hogy nagyon ki van száradva a bőre. Szeret pancsolni is és az is eszembe jutott hogy talán attól ilyen a tenyere. De 2 hete leszoktattuk a fürőbe való pancsolásról, de semmi változás.

Tud valaki valami gyógymódot, krémet, praktikát...bármit ajánlani???

napi 5x kenem a kezét.


2010. márc. 23. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Hu ez nagyon gáz.


Elöször is éjszakára jó vastagon kend be Bepanthen kenőcsel és aztán tekerd át többször gézzel, úgy hogy ne jöjjön le.


Nincs begyulladva "csak" száraz? Mert lehet valamilyen kontakt alegia, de ha simán száraz a keze akkor mirigyekkel is lehet gond.

Akárhogy is vidd el több orvoshoz!!! Ez nagyon fontos! Legalább 3-4 különböző börgyógyász nézze meg, mert ez így nem állapot és sajna sok a kókler orvos.


Mit írt fel az orvos?

2010. márc. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Szia!


Ha nem fáj a gyereknek és csak egyszerűen sok a ránc a tenyerén akkor nem kell aggónod.Tesóm és én is így születtünk, nagyon durva ráncos tenyérrel.Semmi problémánk nincs a tenyerünkkel.Sosem hátráltatot semmibe.Anyukámnak és apukámnak nem ráncos a tenyere.

Hidd el semmi baja nem lesz tőle.27 és 33 évesek vagyunk tesómmal.

Nekem született egy kisfiam 10hónapja és neki is nagyon nagyon ráncos a tenyere, de nem zavar mert várható volt,hogy örökli tőlem.

Ha mégis zavar téged vagy úgy látod,hogy változtatni kell rajta mindenképp mert mondjuk fáj a gyereknek, akkor vidd el több orvoshoz is ahogy az előttem szóló mondta.

2010. márc. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utolsó.

Ez így ebben a formában szerintem semmikép nem lehet genetikus és normális:

"...nagyon ki van száradva a bőre..."

2010. márc. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Visszagondolva elég sokat ivott (napi2,5-3L) amit 1x a védőnővel megbeszéltem és azt mondta, hogy szerinte ez csak ivási kényszer és szoktassam le róla. Hár egy hét alatt sikerült és nem kér inni napi 20x és viribül, hanem ha szomjas adok neki inni. Viszont elgondolkodtam és tulajdonképpen azóta száraz a bőre hogy nem iszik annyit.

Képzeljetek el egy szép almát amit ott hagytok a gyümölcskosárba és elkezd fonnyadni mert nem eszi meg senki. Na...az ő tenyere is olyan,de se seb, se kirepedés.

2010. márc. 24. 14:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én tenyerem is elég ráncos (19 éves lány). Kíváncsi lennék hogy mitől ilyen.
2010. jún. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!