Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen apró ajándékötletek...

Milyen apró ajándékötletek vannak saját készítésű adventi naptárba 3 éves kisfiúnak?

Figyelt kérdés
Csoki minimális lenne, eddig vettem kisautót, radírt, színes ceruzát, faragót, vonalzót, bögrét, kis füzetet. Száz forintos tételekre gondolok. Esetleg túró rudi, gyümölcs, kis dobozos üdítő.... Csak elég sok a 24 ajándék.
2015. nov. 23. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pici nyomda, pici labda, mesehősös bugyi és zokni, matrica, ablakmatrica. Én ki szoktam számolni, melyik nap lesz esemény, pl. karácsony napjára karácsonyfa-díszt, Mikulásra télapó figurát, a közös mézeskalács-sütés napjára süteménykiszúrót szoktam tenni.
2015. nov. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Aszalt gyümölcsök, dió, mandula.

Raktam már muffin papírt is a naptárba, aznap azt sütöttünk. Kis színező, lehet letölteni téli/mikulásos képeket. Készíts neki pl. karácsonyi képeslapból puzzle-t, felvágod 8-10 (tetszőleges) darabra.

2015. nov. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én tavaly tettem bele kinyomtatva karácsonyi meséket, amit együtt elolvastunk, és egy kisebb puzzle darabjait elosztva úgy, hogy a végére kirakjuk a képet. Ez nagyon bejött neki!
2015. nov. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!