Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet, hogy nem is érzi, hogy...

Lehet, hogy nem is érzi, hogy kakis, pisis?

Figyelt kérdés

2 és fél éves a kisfiam. Sosem szól, ha pisilni, kakilni kell. A bölcsiben kétszer belepisilt a bilibe, de ott sem szólt, csak x időben mindig ráültetik a gyerekeket a bilire, és akkor belepisilt. Itthon is van bili, ráültettem már többször is, de semmi.

Azon gondolkodtam, hogy talán azért nem szól, mert egyáltalán nem is zavarja, ha pisis, kakis. Egyszer kipróbáltam, hogy vajon mikor fogja jelezni, hogy zavarja a kakis pelenka, de még másfél óra elteltével sem zavarta, sőt, amikor megkérdeztem, hogy "kakis vagy?" akkor azt mondta, hogy nem. Ha fürdéskor leveszem a pelenkáját, mindig kérdezi, hogy "kakis volt?". Szerintem nem is érzi, hogy kakis.

Túl jók ezek a mai pelenkák?


2010. márc. 16. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, túl jók a mai pelenkák. Nem lehet véletlen, hogy statisztikák szerint régen sokkal előbb váltak szobatisztává a gyerekek. Valahol azt olvastam, hogy a kaki még kellemesen melegíti is a feneküket :-)

Nyáron esetleg próbáld meg pelenka nélkül felöltöztetni, pamut alsóban biztosan zavarni fogja a dolog.

2010. márc. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is erre gondoltam, nyáron kap kis alsónacikat :) Az már csak nem lesz neki olyan kellemes. Nem akarom erőltetni a bilizést, de azért furcsállottam, hogy egyáltalán nem zavarja, ha tele van a pelenka. Szerencsére még egy évig marad bölcsiben, így nyugodt tempóban rászkhat a bilire.
2010. márc. 17. 13:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!