Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom 14 hónapos.8 foga...

Kislányom 14 hónapos.8 foga van. Észrevettem, hogy az alsó 4 van elöl neki, ha összezár, nem a felsők. Gyakori ez?

Figyelt kérdés
Családban előfordult már ilyen. Ismertek olyat, akinek a babájának ilyen a foga? Lehet fogszabályozással majd a maradandó fogaknál változtatni rajta?
2010. márc. 16. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
A szomszédunknak 4 gyereke van, és neki is, meg a 4 ből 3 gyereknek ilyen a foga. nem tudom, lehet-e ezen javítani fogszabályzóval..
2010. márc. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztos hogy MINDIG úgy zár? Evés közben ha már eszik darabost akkor is megfigyelted hogy igy harap vagy akkor normálisan?

Csak mert az én fiam is szokott igy előre harapni, de tud rendesen is. Mikor rág akkor pl. normálisan tartja.

A szomszéd kislány is mióta alul felül is van foga sokszor tartja igy hogy az alsók vannak elől, de valószínűleg csak azért mert izgalmas hogy vannak fogai és játszik-kísérletezik velük.

Egyébként ha valóban nem is képes másképp tartani az állkapcsát meg a fogait, akkor az elég nagy fogászati meg fogszabályozási tortúra lesz (ilyen volt a barátnőmnek 2x 3 évig hordott fogszabit és most is már felnőttként is visszavándorol neki egy idő után eredeti rossz helyzetébe.) :(

2010. márc. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!!!

Igen, mindig így tartja a fogait, sőt evés közben is:-( Most még abban reménykedek, hogy ha kijönnek a fogai a többi, akkor talán majd másképp fog állni, nem lesz ennyire feltűnő!

Elviszem mielőbb fogorvoshoz, hogy mit javasol.

Hát, nem hittem volna, hogy ilyen tortúra, mint a második válaszoló írta, hogy "vándorol" is! Félek, csúfolni fogják szegénykémet:-(

2010. márc. 16. 14:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!