Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom megtalálta a popsikr...

Kislányom megtalálta a popsikrémet, Sudocrem, és kibontotta. Mire észrevettem, szétkente a nadrágján, és a szája is olyan volt. Lehet, hogy nyelt is belőle. Lehet tőle baja?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem de a hasmars borítékolható.Ha belázasodik akkor hívj orvost
2010. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is kikente magára sőt meg is ette a Sudocremet, semmi baja nem lett tőle.
2010. márc. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is volt ilyen eset, nem lett baj belőle.
2010. márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Kisfiam is tegnap véletlenül sudocrémet evett. De semmi baja nem lett tőle.
2010. márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok

Látom nagyon népszerű bébipapi a sudocreme:))

2010. márc. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Még anno a szűlő felkészitőn mondta a szülésznő,hogy nem lesz gond belöle,ha megkostolja a baba.
2010. márc. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
valaki még örül is neki, mert ezt legalább megeszi! :DDD
2010. márc. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi túlvagyunk a naptejen, a Sudocream-en, egyéb popsikenőcsökön, testápolókon, gyógyszertári mosdatókenőcsön, valamint mindenféle samponokon és esti fürdetőkön. Nagyon fini lehet mind, mert a lányom imádja őket.:) (hiába figyelek, ha a kezébe kerül, egyből megeszi, pedig esküszöm etetem rendesen:) ) Egyiktől sem lett semmi baja! Ja, és a Gabi hintőport is szereti desszertként majszolni:)

Mielőtt valamelyik okoskodó lepontozna és kioktatna, hogy milyen felelőtlen vagyok, hogy nem figyelek a gyerekre, sőt direkt a kezébe adom, hogy egye, nem igaz!, kb. fél másodperc alatt kaparintja meg és nyitja ki pl. pelenkázás közben, én meg állandóan kapkodok ki mindent a kezéből.

2010. márc. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen a sok választ, mindenkinek!

Én is nagyon figyelek mindig, sőt, ő már a második baba, 14 hónapos kislány, de mindig eszik valamit. bármit! Ugyanúgy, mint az utolsó válaszoló kislánya. papírtól kezdve a tusfürdőkig mindent eszik ő is, de ettől megijedtem.

Köszi szépen még egyszer, jó babázást nektek!

2010. márc. 30. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!