Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tengervizes orrspray náthás...

Tengervizes orrspray náthás gyereknél, hogy vált be?

Figyelt kérdés
Külföldi ismerősöm azt mondja, náluk nem divat ez az orrszívó-porszívó, és el sem tudja képzelni, hogy ezzel kínozza a gyerekét, holott az övéi is szoktak náthásak lenni, de ő ilyen orrspray-t használés utána nem szívja ki a gyerek orrát, csak magtörli. A gyerekek pedig még élnek és jól vannak.
2010. márc. 4. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk bevált az orrspray, de én mindig kiporszívózom utána amit a lehozz váladékot, már probálkozunk az orrfújással több kevesebb sikerrel. De ha náthás akkor igen is kiporszívozom neki a noziját.

üdv.21 hós kislány anyukája

2010. márc. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi is úgy szoktuk, ahogy az előző válaszoló.

Spricc, kicsit várunk, és mindent kihoz a porszívó.

Ha nem porszívózod ki neki, gyulladás is lehet belőle, ha durván folyik az orra.

2010. márc. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nekünk most már sehogy.16 hónapos a lányom és náthás volt(láz nélkül) és be volt dugulva az orra,spray-tünk,orrszívó-porszívóztunk és semmi.Sírt,mert nem kapott levegőt.Vettem neki gyerekeknek való 1 éves kortól használható rendes orrspray-t.du.és éjszakai alvásnál azt kapta,hogy rendesen tudjon aludni,nappal meg amikor már jobban lett csak éjjelre kapott orrspray-t nappal 1-2x tengervizest.
2010. márc. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi is ugy szoktuk,hogy orrspray aztán orrszivo.:)Eddig bejött.21hos klány anyukája.
2010. márc. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A lányom pár hete volt náthás. Nekem maximálisan bejött az tengervizes orrspray, de attól, hogy jó, még ki kell szedni az orrüregből azt, amit felold a spray. Az én lányom 22 hónapos szépen kifújja az orrát, de ha nem fújná, én is porszívóznám, mint ahogy porszívóztam is, mikor kisebb volt!

Gondolj bele csupán az orrspray neked sem tisztítja ki az orrod, azt ki kell fújni, hogy kapj levegőt, és tiszta legyen az orrod!

2010. márc. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi csak a Sterimart használjuk és nálunk is bevált.
2010. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kicsit tartottam az orrszívástól, mert még eddig sosem volt ré szükség, és a lányom teljesen kivan tőle. De most már megy, hellyel-közzel megszoktuk...
2010. márc. 9. 19:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!