Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha most a lányomnak 23 a lába...

Ha most a lányomnak 23 a lába akkor télre 25-ös bakancs jó lesz? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Most olyan jó árban vannak, hogy előre szeretnék vásárolni de nem tudom, hogy mennyit nő majd a lába. Az idei téli cipője 22-es volt.
2010. márc. 2. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ezt elöre nehéz megmondani.....

Ezt öszön fogod megtudni....

2010. márc. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem kicsi lesz.Ha 26-os lenne,azt mondanám talán jó lesz,de ezt én nem rizikóznám meg.2 gyerekes anyuka
2010. márc. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Soha ne vegyél előre cipőt!!!

2gyerekes anya

2010. márc. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kisfiamnak is most 23-as a lába. Én nyárra vettem neki egy 25-ös szandált, mert nagyon jó árban volt. Benti cipőként most ezt hordja. Hiába 2 számmal nagyobb, mint az aktuális (téli) cipői, mégsem sokkal nagyobb a lábánál! Szóval én télre már inkább 26-ost vennék, főleg a vastag zokni miatt. (De egyébként fazon kérdése. Van olyan cipő, amit a múltkor próbáltunk a boltban, és 24-es mérete ellenére nagyobb volt a lábára, mint a szandál, ami 25-ös... Pedig a márkája is ugyanaz...)
2010. márc. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!