Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Altalanos elso osztalyba...

Altalanos elso osztalyba miket kell beszerezni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 25. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Az iskola ad majd egy listát
2015. máj. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A suli ad majd listát, sőt olyanról is hallottam már, hogy maga az iskola állította össze a csomagot, így mindenkinek egyforma ceruzája, radírja stb. volt.

Amúgy amire biztos szükség lesz: iskolatáska, tolltartó, tornazsák (tornaruhát nem írok, mert lehet, hogy az is egységes lesz).

2015. máj. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom csak ugy kb kiváncsi lennék rá mennyit kell félretegyek mert nekünk 10ezer is sok ha egyszerre kell kiadni egy havi fizubol
2015. máj. 25. 16:52
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ezek kellettek,mindent mi vettünk meg:

tornazsák, tornacipő, rövidnadrág, fehér póló

1 db váltócipő

tisztasági csomag: törölköző,szappan, pohár

iskolatáska

tolltartó, ceruzák, radir, ceruzahegyező

kockás és első osztályos vonalas füzetek

füzetboritók és könyvboritók ( nálunk átlátszót kértek) füzetcimkék, órarend

rajztábla,rajzlapok, irólapok, 2-3 db mappa

kincses doboz: szines ceruza,zsirkréta,filctoll, vizfesték, ecset, ecsettál, szivacs,olló, ragasztó,natúr gyurma, tükör, papir számegyenes, 1 db vonalzó,számolókorongok, betűtartó, betűsin ,szines papirok

2015. máj. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Utolsó kb mennyit költöttél ezekre a dolgokra?
2015. máj. 25. 17:58
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Mi olyan 40ezer körül. A torna és a váltócipő eleve volt kb 8000, az iskolatáska és tolltartó kb 10.000, 20 ezer körül biztosan elment a tanszerekre. Kb középárast cuccokat vettünk és sokmindenből többet, hogy év közben legyen otthon tartalék rajzlap, ceruzák, stb.
2015. máj. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jajj bocsi felig hasznosra nyomtalak nem akartam! Koszonom szepen a valaszokat! :)
2015. máj. 25. 21:38
 8/10 anonim ***** válasza:

szia

a mi iskolánkban a tankönyveket ingyen kapják,a füzetcsomagot pedig összeállitották,ott helyben megvettük.szerintem a nyár folyamán szép fokozatosan vedd meg a legszükségesebbeket-ami tuti hogy kell majd.nem volt még szülői? pl iskolatáska biztos szükséges,de az óvodai tornazsák maradhat.nem kell mindenből újat venni

2015. máj. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Még nem volt szülői ezért is kérdeztem hogy kb mennyire kell számitsak hogy szépen lassan félretegyem innentől egy 10est legalább most sürü a program ballagás szülinap kirándulás ebben a honapban nincs esélyem de következőtől pakolom félre a pénzt! :)
2015. máj. 26. 13:31
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Könyveket vegyél csak, füzeteket ne! Undorító minősége van a füzeteknek. Én is régen olyat vettem mindig, de te se, és a gyereked sem fogja szeretni. Süni füzetet vegyél, rendes papírból, ne müanyagból.

2015. máj. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!