Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, ti mit szólnátok, ha...

Anyukák, ti mit szólnátok, ha az öt éves kisfiatok otthon állandóan a talpatokat szeretné masszírozni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 18. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Biztos lennék benne, hogy baja van, megőrült és lábfétise van, ami később olyan eredményhez vezet, hogy képtelen lesz kapcsolatok kialakítására. Rossz társaságba keveredik, drogozni fog és mindenféle lányokat szed fel, rajtuk fogja kiélni a lábfétisét.

Minél hamarabb elzavarnám otthonról.


Egy ötéves kisfiú!!! Hagynám neki, ha nem lennék csiklandós.

2015. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
:D de ari, ezt meg honnan vette? Biztos látta apától vagy ilyesmi. Jól megmodnám a lábam :D és hagynám neki. Ezen kívül nem szólnék semmit. Majd lecseng nála.
2015. máj. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ezt adná a jó Isten egyszer nekem is :D

enyém egy időben a hátamat masszírozta, bár az inkább bünti volt ahogy csinálta, de nagyra értékeltem jó szokását. kár hogy csak pár napig tartott ez a karrier nála :P

2015. máj. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De édes! :) Én örülnék neki, bár nem használnám ki a helyzetet. Én mikor ovis voltam akkor kezdtem anyukám lábát masszírozni, mert mindig fáradt volt és fájt neki a sok álló munkától. Jelentem semmi bajom, és nem szeretek (már) masszírozni sem! :)
2015. máj. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hagynám neki, tőled pedig elkérném a receptet, hogyan csináltad. Mondtad neki vagy látta, hogy apuka masszíroz?
2015. máj. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Addig semmi baj, ha megmasszíroz, de csikis vagyok. Viszont van tehetsége hozzá:)

Mondjuk a kölyök macskától látták, hogy az nyalja a talpát, szóval, most a két gyerek mindenki talpát nyalogatná... Na azért szólunk, de egy masszírozás, én szoktam az övét.

2015. máj. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Yehudina ***** válasza:
83%
Szerintem veleszületett érzéke van a gyógyító reflexológiai masszázshoz. Ha így folytatja, egy kiváló gyógyító lesz belőle kimagaslóan jó keresettel. Isteni adottság, amit kár lenne leállítani.
2015. máj. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Heheee, kis koromban én is állandóan édesanyám lábán lógtam XDDDDDD :DDDD

Legalább minden nap egy kis mosolyt csaltam az arcára xD :D

2015. jún. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!