Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Engednétek, hogy a gyereketek...

Engednétek, hogy a gyereketek egy olyan kisfiúval barátkozzon, akit 2 meleg férfi nevel? Ha igen, akkor akár át is engednétek hozzájuk játszani?

Figyelt kérdés

Egy tegnapi kérdés kapcsán merült fel ez bennem. Abban a kérdésben az egyik válaszoló azt hozta fel a melegek általi örökbefogadás ellen, hogy a gyereknek nem lennének barátai, mivel a többi szülő nem engedné, hogy barátkozzanak vele. Nos, érdekelne, hogy tényleg így van-e.


Egyébként én is szeretnék majd idővel gyereket vállalni.


26/F (meleg)



2015. máj. 10. 10:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
84%
Kérlek utolsó, ne szaporodj. Süt belőled a butaság. Hogy lenne egy gyerek attól meleg, hogy rózsaszín dolgai vannak, meg nőies az anyja????
2015. okt. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 hosszúhajú ***** válasza:
70%
szerintem hagyjuk a felettem lévőt a saját nézeteivel, önmagáért beszél, hogy 32 százalékos...
2015. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
68%

Köszönöm a feltételezést, de teljes mértékben hetero vagyok, boldog párkapcsolatban, ahol azt tanítjuk a gyereknek, hogy minden ember más, és mindenkit olyannak fogadjon el, amilyen. Tudod, volt egy pasi a történelemben, akinek mániája volt, hogy csak az általa felállított normáknak megfelelő ember jogosult az életre... elég rosszul sült el a dolog...te meg pont ugyanezt neveled a gyerekedbe.

Mit árt neked azzal valaki, hogy a saját neméhez vonzódik? Nem veszi el előled a lehetőséget. Senkinek nem árt vele. Mások meg nyíltan gyilkolnak, az nem akkora baj?

2015. okt. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
80%

Azt várom nagyon, hogy az ilyen szidalmazás büntetedő legyen!

Annyira szomorú, hogy van még olyan felnőtt ember, aki szerint egy gyereket homoszexualitás felé lehet terelni egy rózsaszín játékkal! Félelmetes primitívség! Vállalhatatlan 2015ben. Az ilyen ember miért nem tanul mielőtt nyilatkozik valamiről???

2015. okt. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
87%
Én eleve olyan szülővel szóba sem állnék, aki szerint attól lesz meleg a gyereke, mert rikító színű ruha van rajta. Számomra ez a primitív sötétség vállalhatatlan.
2018. ápr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!