Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Engednétek, hogy a gyereketek...

Engednétek, hogy a gyereketek egy olyan kisfiúval barátkozzon, akit 2 meleg férfi nevel? Ha igen, akkor akár át is engednétek hozzájuk játszani?

Figyelt kérdés

Egy tegnapi kérdés kapcsán merült fel ez bennem. Abban a kérdésben az egyik válaszoló azt hozta fel a melegek általi örökbefogadás ellen, hogy a gyereknek nem lennének barátai, mivel a többi szülő nem engedné, hogy barátkozzanak vele. Nos, érdekelne, hogy tényleg így van-e.


Egyébként én is szeretnék majd idővel gyereket vállalni.


26/F (meleg)



2015. máj. 10. 10:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha normálisak a szülők, igen. Van meleg barátom, rá is rábíznám a gyereket, ha úgy adódna.
2015. máj. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem pedofil az illető hanem meleg, nem egy a kettő.
2015. máj. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
20%
Én engedném, de a férjem tuti nem. Az más kérdés, hogy azt viszont nem engedném, hogy melegek örökbe fogadjanak. Szerintem Magyarországon nem is lehetséges, hacsak nem rokonod az adott kisgyerek.
2015. máj. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
98%
Igen én is engedném. A gyerekeknek más lesz az életszemléletük az ilyen emberekkel suzzembe.
2015. máj. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 hosszúhajú ***** válasza:
96%

semmiképpen, hiszen tudvalevőleg meleghullámok alapján fertőző betegség.


Viccet félretéve. egy egymást szerető és kedves meleg pár gyerekével barátkozni sosem lehet olyan káros, mint egy egymást kikészítő, durva, veszekedős, sértegető, primitív de ugyan hetero pár gyerekének a társaságát keresni. - az utóbbitól óvd! - majd :)

2015. máj. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Minden további nélkül.
2015. máj. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
97%

Természetesen átengedném a gyereket.


Büszke lennék rájuk,mert a boldogságot választották,és nem a bujdosást,a hazugságot!

2015. máj. 14. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
11%

Sohasem fogom megengedni.

Szerintem nem normális és természet ellenes dolog a homosexualitás

2015. okt. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
90%
A homofóbia sem. Én ezt veszélyesebbnek tartom. Melegre senkit nem lehet nevelni. A beteg értékrended viszont sajnos tovább adod. Ez a káros!
2015. okt. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
16%

Pont, hogy lehet nevelni - terelni homosexualitas felé embereket.

Pl csak pink szinű játékokat adunk, vagy férfiak nőiesen viselkednek mellettük.

Az, hogy te meleg vagy, a te ügyed, hidegen hagy, nem tatalak kevésbé embernek - ezért nem is vagyok homofób.

Viszont elkerüllek, és elvárom hogy a gyerekem is elkerüljön, na ehhez meg neked nincs semmi közöd.

Utálom amikor egy társadalom rám akar kényszeriteni természetellenes dolgokat, nyilván neked ez az érdeked.

2015. okt. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!