Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyák napi ünnepsége ti mit...

Anyák napi ünnepsége ti mit vesztek fel? Hogyan öltöztök fel? Fodrászhoz mentek?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 28. 14:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Fekete gatyót veszek, meg valami felsőt, ami még rámjön. Fodrászhoz nem megyek, majd csak kivasalom, meg kisminkelem magam, szolídan :)
2015. ápr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
egyenlőre nálam is ez a ruhamenü :)
2015. ápr. 28. 14:13
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Mivel munkából fogok beesni oda így ami aznap épp rajtam lesz. Amúgy is csinosan kell járnom munkába, nem fogom még jobban kicsípni magam. Fodrászhoz ezért biztosan nem fogok elmenni.
2015. ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
Farmernadrág, meg valami normálisabb felső. Fodrászhoz amúgysem tudok járni, nemmég az anyáknapjáért...
2015. ápr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Engem oviba érkezéskor egyénileg fog köszönteni a csillagom, kis virágos asztalnál, verssel, énekke, ajándékkal. A mi ovinkban így szokás. Felveszek valami csinosabb nadrágot egy szép felsővel, amiben egyébként is járok dolgozni. Fodrászhoz emiatt nem megyek, főleg nem reggel hatkor, hogy hétre még odaérjek az oviba :)
2015. ápr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Szia! Igyekszek csinos lenni. szoknyát nem akarok,mert az ovis székeken abban feszengek,farmert se...így fekete nadrág,csinos felső,smink (amit nem szoktam) Fodrászhoz megyek,mert a barátnőm a fodrászom :)
2015. ápr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

pedig én bizony gondolkoztam a fodrászon is :))

lányom nagyon készül, annyira édes, ennivaló

itthon már sutyiban előadott egy-két dolgot

2015. ápr. 28. 14:33
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
"normális" öltözetben, tehát ahogy dolgozni megyek, vagy utcára, nem öltözöm ki. Fodrászhoz sem megyek.
2015. ápr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nemsokára aktuális a hajfestésem, itthon csinálom, csokibarnára. Szombaton a H&M-ben vettem egy csinos felsőt, nadrágom van. Fekete vagy barna lesz rajtam.
2015. ápr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

Én megyek fodrászhoz. :) Amúgy is aktuális lenne a vágás, aznap szabin lesz a férjem, csak így nem délután, hanem délelőtt megyek.

Szerintem fekete nadrágot és csinosabb tunikát veszek fel, szolidan sminkelek.

2015. ápr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!