Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél két és fél év körüli...

Másfél két és fél év körüli gyermeked is gyakran szétrágja a cumiját? Persze azoktól kérdezem akiknek az ilyen idős gyereke cumizik!

Figyelt kérdés
Két és féléves lesz 2 hónap múlva a kislányom és állandón szétrágja a cumiját van hogy 3 nap alatt de egy hét alatt biztos.Kész vagyon... 1400ft darabja! ideje lenne esetleg valahogy leszoktatni szerinted?
2015. márc. 5. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
igen leszoktatni és esetleg pukit, vagy kukoricapelyhet adni, vagy amit ehet és nem telíti
2015. márc. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*puffasztott rizs-t akartam még írni
2015. márc. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is csinálta a fiam, kb 2,5évesen, azelőtt soha. :) én a dm-es cumit vettem ekkor neki, ami 600ft 2db, vettem két-három csomaggal,miután az itthoni kb 8db Mam cumiját összerágta, amiket születésétől használt. Mikor ezt is összerágta és cumit kért megmutattam neki a rengeteg cumit, hogy nézze meg és válasszon. Mindent végignézte, mindre mondta, hogy rágott és lukas és mindet kidobta a szemétbe... és azóta nincs cumija. :)
2015. márc. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én azt mondtam a kisfiamnak,ha még egyet szétrág,kidobom,és nincs több.nem is kereste,mert már nem érdekelte annyira,csak szórakozásból rágta.szerintem már nem olyan célból kell neki,mint baba korában,csak megszokás.én is leszoktatnám róla
2015. márc. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam akkor rágta szét őket, amikor jött a foga. Volt egy időszak, amikor sok ment tönkre, de azóta nem jellemző.

Én is azt mondom, hogy ha megoldható, ne vegyél másikat. Ha nem akarsz sírást, más megoldás nincs, csak mindig adsz neki másikat. Esetleg próbálj egy olcsóbbat, hátha az is megfelel neki, vagy leszokik róla, mert az nem ugyanolyan.

2015. márc. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is nagy cumis volt, így szokott leróla, amikor 1 hónap alatt 4-et vettünk, az utolsónál szóltam, hogy ha ezt is szétrágja nincs cumi. Szétrágta, kidobtam, mondtam, hogy nincs, talán 2X hisztizett miatta, aztán nem kereste. 2,5 éves volt ekkor. 2 évesen a szülinapjánál is megpróbáltam leszoktatni, mondtam, hogy az ajándékért cserébe oda kell adni, de ez nem működött, nagy hiszti volt, többször is, így inkább visszaadtam, fél év múlva viszont már ment a leszokás.
2015. márc. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!