Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek ha szeretnénk...

Szerintetek ha szeretnénk venni egy futóbiciklit a kislányom szülinapjára akkor van értelme húsvétra motort venni?

Figyelt kérdés
A motorját kinőtte és gondoltam akkor vennénk neki azt húsvétra. De májusban lesz a szülinapja és akkor tuti futóbiciklit kap. Akiknél van mindkettő őket kérdezném, hogy használja a gyerkőc mind a kettőt?
2015. márc. 5. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lányom mindkettőt használja, mindegyiket szereti. Egyszer ehhez, egyszer ahhoz van kedve.
2015. márc. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia nálunk mióta van futóbicikli azóta a motor nem nagyon érdekli a lányomat.

2. szülinapjára kapta másnap már egész ügyesen ment vele, onnantól nem is ült szerintem a motrára :-)

Barátnőmnél pont fordítva történt a kisfia szintén 2évesen kapott biciklit, de nem szereti ő inkább motorozik még mindig.

Szerintem ez elég gyerek függő.

Mi tőlük rendeltük és nagyon strapabíró illetve gyorsan megérkezett :-)

[link]

2015. márc. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindkettőtöknek. Mi is ezt a linket néztük. Innen akarunk majd rendelni. köszi :)
2015. márc. 5. 15:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is a Tanulóbiciklitől van a bringa :) rendesek, segítőkészek, bármit pótolhatsz fillérekért, ha elromlik. És végeztem a reklámmal, mert nem fizetnek érte :D


A házban általában motorozik a kisfiam, az udvaron, utcán pedig bringázik. De kiválóan ellenne a kismotor nélkül, arra csak azért ül rá, mert benn nem engedem bicózni.

2015. márc. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős? 2 vagy 3 éves?

Esetleg 3 kerekű roller motor helyett?

2015. márc. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2 lesz májusban.
2015. márc. 5. 16:44
 7/8 A kérdező kommentje:
Na mivel leakciózták a motort így megvettük. :)
2015. márc. 6. 14:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogyne vegyél neki egy harley davidsont!
2015. márc. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!