Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valaki használ Salin S2...

Valaki használ Salin S2 sóslevegős készüléket kruppos rohamok megelőzésére? Bevált?

Figyelt kérdés
2015. febr. 24. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyat nem fogsz találni akinek bevált,mert az egy átverés... ha valóban olyat akarsz ami használ neki akkor inhalátor,bár igazából csak az idő,ami segíteni fog majd.Jobbulást.
2015. márc. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Van inhalátorunk de sajnos most éjszaka is már annyit köhögött, hogy már azzal sem hagyta abba teljesen, nem sokat aludtunk. :-(
2015. márc. 3. 18:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen...:(
2015. márc. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen már kezdek rájönni én is. Tegnap estére már folyt is az orra, éjjel volt is egy kruppos rohama de szerencsére egy óra ablakban ücsörgés rendbe tette, nem kellett a kúp. Most még nem okoz akkora gondot de ha megyek vissza dolgozni nem tudom, hogy fogom bírni az éjszakázást is mellette :-(
2015. márc. 4. 11:03
 5/7 anonim ***** válasza:
en dolgozni se tudtam mellette.orokke beteg volt es mindig bekruppolt.
2015. márc. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na ettől félek én is mert most már lassan harmadik hete , hogy állandóan megfázik vagy vírust kap el holott eddig soha nem kellett orvoshoz menni semmivel. Ez nekem olyan furcsa, ez ezzel jár? Eddig tényleg csak kötelező oltásoknál találkoztunk az orvossal most meg minden héten megyek mert mindig van valami :-(
2015. márc. 4. 18:15
 7/7 anonim ***** válasza:
ez van nálunk is.1-2 hét ovi,és 2-3 hét betegség.És ez már jónak számít.Tavaly rosszabb volt.
2015. márc. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!