Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tudtok a skarlát megelőzés...

Mit tudtok a skarlát megelőzésére adott antibiotikumról? A nagy skarlátos, a kics21 hós. Ti adnátok is antibiotikumot?

Figyelt kérdés

2012. jún. 20. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Mérlegelni kell, mi a nagyobb baj: beszedni a gyógyszert (esetleg feleslegesen), aminek nyilván lehetnek mellékhatásai vagy nem beszedni, viszont elkapni egy súlyos, de amúgy megelőzhető betegséget, és sokkal nagyobb bajba kerülni szövődmények miatt.


Nem értem, ha nem bízol az orvosban, miért nem keresel olyat, akiben bízol. Ha meg bízol benne, mi a kérdés?

2012. jún. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

bocsi:adnátok Neki is?rosszúl írtam


A mi orvosunk szabin van,az ügyeleten mondták a férjemnek a diagnózist.Az interneten olvastam a megelőzésről,és van is itthon Augmentin(azt írták a nagynak)annyi,hogy a kicsinek is elég lenne.A neten van mellette és ellene szóló érv is,gondoltam megkérdezem,hogy a többi anyukának mit mondtak az orvosok.

2012. jún. 20. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt skarlátos a kisfiam 6 évesen.A nagy akkor volt 9 éves Ő is kapott antibiotikumot.A kisfiam összes ovodás társa is kapott antibogyot,mert kötelező 8 éves kor alatt adni.Ez 6 éve volt.Hogy azóta válltozott-e valami nem tudom.
2012. jún. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a nagy volt 6 évesen skarlátos a pici 4 hónapos és nem kapott preventíven atibiotikumot és nem is lett semmi gondja. Inkább a beteg gyerkőcöt kezeld ki rendesen....szeritem.
2012. jún. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!