Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Figyelembe veszitek a gyerekne...

Figyelembe veszitek a gyereknevelésnél, hogy mi a horoszkópja?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 07:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem,nem hiszek benne...amit rólam írnak a horoszkópok, mint jellemzés, egyáltalán nem jellemző rám...ugyanígy a gyerekeimnél se jönnek be a különféle leírások.
2010. febr. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem bántam vele a horoszkópja szerint. A lányom oroszlán, és minden tulajdonsága arra is mutat.
2010. febr. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
biztos, hogy nem, de azért elolvasom.
2010. febr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én skorpió vagyok, és mindkét gyermekem skorpió:)

Mégis ég és föld a kettő, teljesen mások.

Pedig én régebben szerettem a horoszkóp állítást, valahogy jellemzőnek is éreztem egyes emberekre a jegyüket.

Pl. hogy van az hogy világéletemben a legjobb barátnőim mindig ikrek, vagy vízöntők voltak?? Más sose :)

de lehet puszta véletlen is:)

2010. febr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. febr. 12. 10:23
 6/12 anonim ***** válasza:
én oroszlán vagyok, rám illik 100%-ban, a férjem nyilas, dettó. a kisláynunk Bak, akiről azt mondják, jól bírja amonotóniát...hát ez nem jellemző rá abszolút. Viszont az aszcendense Rák, és bizony kis mimóza a lelkem. ..szóval nem tudom. :)
2010. febr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát úgy néz ki én vagyok az egyetlen, de én bizony figyelembe veszem valamennyire. Amikor megszületett csináltattam neki személyes horoszkópot, és tényleg minden illik is rá. Olyan dolgokat veszek figyelembe, hogy mennyire legyek vele szigorú pl. Azt tanácsolták, hogy se túl szigorúan, se túl engedékenyen ne neveljem, és ez tényleg bejött. Apja túl szigorú vele, bár nagyon jó kislány, de az úgy szokott visszaütni, hogy behúzódik a csigaházába és túl zárkózott lesz. Vagy pl. azt is írták, hogy a titkait megtartja magának és nem szívesen tutatja ki érzrlmeit. Ez is így van, ezért kifejezett figyelek arra, hogy bátorítsam érzelmei kimutatásában. Szerintem ilyen dolgokban igenis segít, persze nem azok a horoszkópok amik az újságokban vannak hetente.
2010. febr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A lányaim ikrek,és az egyik fiam is ugyanabban a hónapban született.Három gyerek,három teljesen különböző egyéniség.:)))Nyomokban sem egyeznek...nem sok értelme lenne a horoszkóp szerint egy kalap alá venni őket.:))
2010. febr. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem az ilyen gagyi horoszkópra gondoltam ami az újságokba van, hanem kicsit komolyabbra. Én pl bika vagyok, sztem illenek is rám a jegy tulajdonságai, a kislányom halak,elolvastam a jellemzését, azt írta, hogy éreztetni kell vele nagyon hogy szeretjük, meg sokszor álomvilágba él, meg hogy eléggé befolyásolható.Ő még kicsi,de ennek hatására állandóan ölelgetem, puszilgatom hogy érezze mennyire szeretem. :-)
2010. febr. 12. 16:45
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát nálunk nem lehet figyelmen kívül hagyni... :-)

Egy rendkívül akaratos, eleven, mozgékony, tüzes, hangos Kos kisfiam van. Teljesen ráillik minden a személyleírásból, szinte hihetetlen, mintha szó szerint róla írtak volna mindent, bárhol olvasom a jellemzést. És az is teljesen igaz, amit a horoszkóp ír, hogy hogyan érdemes nevelni, hogyan kell vele bánni. Nekem nagyon hasznos volt, hogy még a születése előtt elolvastam, hogy mire számíthatok.

2010. febr. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!