Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez tényleg létezik? Nem...

Ez tényleg létezik? Nem akarok a szememnek hinni.

Figyelt kérdés
a kisfiam 2 éves, kétezik az h. ha éjszaka csomagolom át a pelust akkor ... hogy is irjam.. mintha állna a kis futyije... létezik ez? és egészséges?? koszonom elore is.
2010. febr. 10. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen létezik:)

A fiamnak is mindig "állt":))

Semmi baja ,nyugi;)

2010. febr. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egészséges, fiamnak is szokott de neki reggel.
2010. febr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogyne létezne!!Nekem is majdnem 2-éves a kisfiam,én is láttam már pár hónappal ezelőtt.Mért furcsálod? Ez természetes,már ilyen kicsi korban is.
2010. febr. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan lányom van, de barátnőmnek két fia. Ő is mesélte, hogy tapasztalt hasonlót. Teljesen természetes.
2010. febr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
:D:D Az én fiamnak is reggel áll a kukija.
2010. febr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Létezik, egészséges, de miért csomagolod át éjjel?...
2010. febr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez a normális az enyémnek is áll!
2010. febr. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
koszonom! fura nekem.. :) elso gyermekem.. és korulottem mindenkinek lánya van..
2010. febr. 11. 11:29
 9/10 A kérdező kommentje:
hogy miért csomagolom át éjjel?? azért mert jon még egy foga és megy egy kicsit a hasa.. hogy ne legyen piros a popsija. :) egyébként nem csomagolom éjjel.
2010. febr. 11. 11:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam 1.5 éves és már elég régóta áll neki minden éjjel.Én is csavarom éjjel,mert alvás előtt sokat iszik és bizony nem bírnánk ki reggelig.Van hogy 2szer is ha éjjel sokat iszik.Amikor levágták a lenövését a kukiján,akkor 1hétig emlékszem meg se +mozdult"neki a stressztől!Amikor láttam minden oké,akkor tudtam,hogy gyógyul.Én is csodálkoztam a párommal és azt hittük a lenövés miatt van.Valahol olvastam,hogy a női mellhez bújáskor az egykori táplálásra,a finom dolgokra,ételre,jó emlékekre,vagy csak ha tisztába teszi az ember és a meztelenkedésre,szabadságra is feláll nekik.Ilyenkor várok egy kicsit amíg nyugszik,mert akkor szegénykém bizony fölfelé pisil és átázik.Ez természetes dolog.
2010. febr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!