Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vannak a gyerekeiteknek...

Vannak a gyerekeiteknek "aranyköpései"?

Figyelt kérdés

Annyira jókat lehet nevetni rajtuk, megosztanátok a ti kicsijeitek "bölcsességeit"?

Az én nevelt kislányom tegnap elmesélte, hogy meghalt a hörcsöge és az anyukája elhamvasztotta. Mondom neki hogyan? Erre ő: Anya beledobta a kályhába... Elolvadt... :)


2010. febr. 10. 08:40
 1/2 anonim ***** válasza:
2010. febr. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A nagylanyom kb 3 eves volt, amikor bekattant neki, hogy tesot szeretne. Napi rendszeresseggel, mar lassan mas temaja sem volt, csak hogy mikor lesz mar teso. (akkori parommal nem akartunk tobb gyereket) Egy nap pont tusoltam, amikor bejott a furdobe es kezdte a teso szoveget. En ravagtam, hogy mondjad apadnak, hogy tesot szeretnel. Mire O: " A! Hagyjuk apat, inkabb csinaljunk mi egy kistesot"
2010. febr. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!