Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha "kucikos "a gyerek szája...

Ha "kucikos "a gyerek szája széle mivel kenjem be?

Figyelt kérdés
Tegnap a 19hós kislányomnak észre vettem hogy kucikos a szája sarkában mivel kezelhetném volt már másnak is ilyen?
2010. febr. 9. 13:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsi,mi az,hogy "kucikos"??

Még életemben nem hallottam!!

2010. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kucikos?:O Az milyen?:D
2010. febr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok....

Herpeszre gondoltál??Ha igen a gyógyszertárban kérdezz rá,hogy ennyi idös kicsinek mivel lehetne lekenni.Csak ne azt mond,hogy kucikos,mert szerintem ö sem fogja érteni. :)

2010. febr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én tudom, miről beszélsz, ezt nálunk is így hívják.

Szerintem nem tudod kenni semmivel, úgyis lenyalogatná a rossz ízű kenőcsöket.

Nekem is szokott lenni ritkán, nem találtam még rá semmi jó szert. De remélhetőleg válaszolnak majd nálam okosabbak is! :-)

2010. febr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem herpesz.
2010. febr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok.De ha nem herpesz mi az hogy "kucikos".Ne hogy már én legyek ennyire günye.....
2010. febr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az első két válasz után megijedtem hogy én vagyok hülye amiért ilyen szót használok,de aztán megnyugodtam hogy nem csak az én szókincsemben létezik:)Nem herpesz hanem kis kipirosodott csík,szerintem a földről meg innen onnan felvett cumitól van mivel ő még nem iszik mások poharából.
2010. febr. 9. 13:38
 8/12 anonim ***** válasza:

Felénk erre azt mondják"zabla"--na ez sem egy normális kifejezés rá......

Mink régen fogkrémmel kentük és gyorsan elmúlt.Ha´ßt kicsinek szerintem semmi sem jó,mert csak lenyalná a krémet azonnal.Próbáld neki szárazon tartani,´gyorsabban el fog múlni.

2010. febr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Felénk ezt úgy nevezik hogy " kipálott a szája ". Szerintem ilyen picinek ne kenjél rá semmit.
2010. febr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vitaminhiány miatt keletkezik ez az ún. kipállás. Beszéld meg a gyerekorvossal, hogy mit adhatsz neki.
2010. febr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!