Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 21 hónapos lányom már 2. hete...

21 hónapos lányom már 2. hete 5 óra körül kel reggel. Nem tudom, mit tegyek. Más is van hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen birom, mivel ismét babát várok és nagyon fáradt vagyok. 21h-kor alszik el és 5 fele ébred.
2010. febr. 8. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Túl sok dolgot nem tudok tanácsolni a türelmen kívül.

Az én 25 hósom az elmúlt 2 hónapban minden nap éjjel 11-12 között aludt el és délelőtt 10ig nyomta.Semmi nem vált be ez ellen.Majd egyik napról a másikra visszatért a este 9 körüli lealvásra.Nálunk eddig mindig volt változás az alvási szokásaiban,ha változtak az évszakok.

2010. febr. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen :(

a fiam 14 hónapos, eddig úgy aludt, hogy 8-tól 7-ig (fel-felsírva), kb 2 hete, hajnal 5-kor kelünk, és nincs mese, muszáj kimenni. bár én nem várok babát, így is zombi vagyok, abszolút megértelek, remélem, hogy ez csak átmeneti időszak. Esetleg 1-1 nap nem tudna az apukája felkelni vele, hogy te aludhass nyugodtan még egy pár órát?

2010. febr. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én kislányom 20honapos ő is mostanában nagyon rosszul alszik.Nem lehet,hogy éhes vagy szomjas és azért ébred?Mi azt csinált(j)uk,hogy mikor reggel fel kel megissza a kakaot és magunk közé teszem,ott ismét alszik 1-2 órát.Attol függ mikor édredt reggel.
2010. febr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is 5kor kelünk, 20 hós!

Sajnos ez nálunk nem újdonság, nagyon friss a drágám!Akármit kitaláltunk,egyszerűen nem alszik tovább!

Ja én nem vagyok terhes!

2010. febr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is itatom, meg van keksz is mellettünk, amit megfog és kidől, de nem alszik el. Remélem nem tart sokáig.
2010. febr. 8. 21:02
 6/6 anonim válasza:
Nem szabadna felkelnetek vele! Azért kel fel, mert tudja, hogy úgyis lesz társasága! Ha többet nem kelsz fel vele, nem lesz lámpagyújtás, és nem fogja már olyan jól érezni magát. Hidd el, pár nap múlva belátja, hogy sokkal jobb az ágyban még egy picit aludni!
2010. febr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!