Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tudnám rávezetni a 3...

Hogyan tudnám rávezetni a 3 éves lányomat hogy lányos játékokkal játszon?

Figyelt kérdés
mindig kisfiuk közelében volt míg az ovi el nem kezdődött abban bíztam hogy majd ott el kezd babázni barbizni stb. rengeteg babája van meg kiegészítők de addig tart a varázs mig megkapja inkább a fius lövöldözös verekedös játékok mennek.
2010. febr. 7. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne akard rávezetni,ha nem akar,hát nem akar.Hadd játsszon azzal,amivel szeret.Semmi baja nem lesz attól,ha fiús játékokkal játszik,vagy attól,h fiúkkal játszik.Hagyd,hadd menjen a maga útján.
2010. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz tőle. Én fiús lány voltam gyerekkoromban, imádtam fiúkkal rohangálni, katonásat játszani. aztán lett két fiam, akik meg babát kértek karácsonyra, megkapták. Még ruhát is varrtak neki:-D Férfi lett belőlük. Nem a kisgyerekkori játékon múlik.
2010. febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát akkor belenyugszok:(:D
2010. febr. 8. 21:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is fiús voltam.Puskáim meg legom volt, meg autógarázsom!A lányom is sokat játszik fiús játékokkal, de mostanában elkezdte levenni a barbikat is polcról, amiről eddig tudomást sem vett!Most 4.5 éves!Nyugi változni fog!És valóban nem a kisgyerek kori játékon múlik az élete!Neki ez valóban még csak játék!
2010. febr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!