Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kisfiamnak nagy fülzsir...

3 éves kisfiamnak nagy fülzsir gomboc van a fülében. Volt már valakinek gyermekének ilyen?

Figyelt kérdés
Nyíregyházán lakunk. Hétvégén nem tudom van ügyelet? Mert azt mondja a gyerek,hogy kő van a fülében

#fül #zsír #kisgyerekeknél
2015. jan. 17. 19:05
1 2
 11/13 porcukormókus ***** válasza:

Az en 2,5 eves fiamnak is most mostak ki a fulet a ful-orr-gegeszeten; dobbenet, hogy mik jottek ki a fulebol... Mondtam is a dokinak, 'hogy szep szakma a magae...' :))

En probaltam neha babaolajjal lazitani; valamivel jobb lett, de ezt a massziv koszt igazabol otthon szerintem semmivel sem lehet kiszedni. A mi dokink is azt mondta, h tok folosleges a fulspray, meg az olajozas is.. Hat igaza volt, rengeteg cucc jott ki a fiam mindket fulebol. Meg kerdezte is, hogy nem volt gond a hallasaval idaig?..

De a heten megint viszem vissza, mert meg mindig piszkalja a fulet. :/

2015. jan. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek,hogy le írtátok ezeket. Nem is akartam venni sprayt mert ha nem használ csak pénz kidobás. Inkább lássa orvos. Csütörtökön megyünk magánrendelőbe. Nem tudok el jönni délelőtt a munkahelyemröl. Majd megírom mi volt.
2015. jan. 20. 16:46
 13/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Tul vagyunk rajta. Mindkét füléből egyben ku jött az összetapadt fülzsir. Tényleg nagyon hamar meg van. Még pont jo is,hogy most mentünk mert jol meg is van fázva. Ez a doktornő azt us észrevette,hogy arcüreggyulladása is van.
2015. jan. 23. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!