Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 19 hónapos kislányotoknak mit...

19 hónapos kislányotoknak mit eszik egész nap?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Valamikor szinte semmit.Nagyon ínyenc gyerek!Csak a sós tészták, az édes abszolút nem és a szaftos rizs.Reggelire szokott sonkát és vajas kenyeret.Régen megette a májkrémet, már nem.Úgyhogy sokszor gondba vagyok mit adjak neki.Sajtra mindig vevő és a gyümölcsre is.Ja és ki ne hagyjam a tejszeletet és gyümijoghurtot.Azt minden nap eszik. A tea liter számra.

A levest is csak úgy eszi hogy a leve nehogy a szájába kerüljön, csak tészta és répa.

De hát minden nap nem ehetünk tésztát és sokszor gondba vagyunk mit is főzzünk.Ma sütöttem hurkát azt ette.

Holnap rántotthusi lesz, nem tudom mit szól majd hozzá?!

2010. febr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Reggel tej, v. kakaó. Kenyér (vajas, kolbásszal, felvágottal, sonkával, néha bundáskenyér)

Ebéd vmilyen leves töménytelen mennyiségű tésztával (még a krumplilevesben is csipetke van...), vagy univer tök-, v. krumplifőzelék.

Uzsonna gyümölcs és joghurt v. tejszelet.

Vacsora: füstli füstlivel (néha eszik hozzá kenyeret, v. sajtot)

19 hós kislányom van. Finoman szólva nem nagy a repertoár... Édes dolgokat nem eszik (lekváros, mézes kenyér, palacsinta csak üresen, császármorzsa...)kivéve a kinder csoki, kinder tejszelet, túró rudi

2010. febr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22 honapos a lanyom, nem hajlando reggelizni. Tizoraira gyumolcsjoghurt, ebed amit eppen fozok, nagyon szereti a suru leveseket, de megeszik szinte mindent, bar edesseget abszolut nem. Uzsonnara gofri, pom bear, banan, mikor mi jut az eszebe, a vacsi szinten johet minden, amit mi eszunk. Viszont inni csak oszibaracklevet iszik, naponta 2 litert.
2010. febr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam reggel csak puding,utána ropi pár szál.Délben pörköltlé kenyér,vagy krumplipüré,krumplifőzelék,nagy ritkán főzelékek.Húst kiköpi.Mivel nem kel neki sem a zöldség sem a gyümölcs bébiételt adok neki ebédre.Uzsonnára puding vagy üres kenyér vagy üres kalács.Vacsira bundás kenyér vagy pástétomos,vagy csipeget apja tányérjából.Iszonyat finnyás.Édesség nem nagyon megy,se a joghurt.Inkább a sósak.Sokat iszik,de mióta éjjel 4szer csavartam tiszta vizet adok neki.Abból is szép mennyiség fogy.Tejet utálja kis kora óta.De éjjel víz helyett kómásan azt adok neki és megissza.Még jó hogy ha gond van nem eszik a bevált bébiételét elveszi mindig(brokkoli,hús,rizs,répa,zöldség,borsó,karfiol egyvelege).Ezzel pótlom amit nem eszik meg.Se szalámi,se vaj,se virsli.A fokhagymát a múltkor megette.Finnyás mint az apja.Van problémám a pasikkal!!!Mindent csak megnyal és kiköpi!
2010. febr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!