Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Felülvizsgálták a GYED összegé...

Felülvizsgálták a GYED összegét? Hogyan változott nektek?

Figyelt kérdés

SZiasztok!


Most kaptam a határozatot,hogy 2009-ben a felső határ 100.100 Ft volt.Maximális gyedet kapok adójóváírás nélkül egy ven keresztül minden hónapban ugyanannyit 72.525Ft-ot fillérre pontosan. MOst felelmelték a határozat szerint a feső határ így 102.900 FT lett,és februárban utalják az első felülvizsgált új összeget.Mostígy kaptam 70.900 FTot. Miért kevesebb??? Tud valaki segíteni nekem ebben aki ugyanennyit kapott eddig mint én és most így járt?(Nettóban számoljunk ne bruttóban).Azért nem hívom fel őket telefonon, mert 9 különböző számon és 4 melléken sem veszik fel,így telefonon nem lehet elérni őket.

Előre is nagyon köszi a hasznos válaszokat!!!


2010. febr. 4. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem több lett, én is max gyedet kapok, de adójóváírással, eddig 84000 körül volt, most 86300 Ft-ot kaptam.


16 hós kislány anyukája

2010. febr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én pontosan ugyanannyit kaptam és kapok, mint te. Igaz, nekem a januári 73.700 Ft volt. Én ezt a kevesebbet annak tudtam be, hogy a február csak 28 napos. Kíváncsi vagyok, mi lesz a jövő hónapban. Szerintem (remélem) marad a 73.700 Ft.
2010. febr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így van, nekünk egy kicsit kevesebb lesz, én sem kértem adókedvezményt. Viszont a jövő évi adóvisszatérítésnél meg több lesz ami visszajön, mint eddig. Ez így logikus. Én tudtam, mégsem kértem most sem, a maximum jár nekem is.
2010. febr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Nincs köze a februárhoz, ez még a januári gyed.
2010. febr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez akkor azt jelenti, hogy több lesz a gyed, ergo kevesebbet kapunk? Ez elég felháborító...
2010. febr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. Összeségében a végén, mindenki egyformán kap. Eldöntheted, h kérsz-e adókedvezményt.
2010. febr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!