Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beadjátok bölcsibe a gyerekete...

Beadjátok bölcsibe a gyereketeket?

Figyelt kérdés

A szívem szakad meg,de muszáj visszamennem dolgozni, a kisfiam akkor már 2 éves lesz.

Az is lehet,hogy egy ideig anyukám fog rá vigyázni,itthon nálunk. Eléggé kivagyok ettől,mert nem gondoltam volna,hogy ennyire nehéz lesz elengedni.

Ti mit gondoltok erről?


2010. febr. 3. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szeretném vinni, hogy legyen gyermek közösségben is, ne csak szinte felnöttekkel, meg anyagilag is elég nehéz így. De azt megvárom, hogy el tudja mondani a lányom, hogy mi történt vele.
2010. febr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha lejár í geyd, kiveszem szabikat,akkor igen.

NMivel agyed-em annyi 2 gyrek után járó csp-vel, mint a mnásodik gyrek születése előőti fizetésem egy csp-ve, a harmnadik évre járó gyes az éhenhaláshoz lenne elég.

2010. febr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is beadom most ősszel. Ő pár hónap híján lesz 2 éves. De én úgy érzem, hogy ő vágyik már gyerek társaságra ezért teszem. Nálunk a nagypapa nagyon szeretne rá vigyázni míg mi dolgozunk, de jobbnak találtam a bölcsit ahol gyerekekkel lehet. Figyelj lehet nagyon simán veszi majd, és nagyon szeret majd bejárni, szerintem jót fog tenni tenni a sok kisgyerek.
2010. febr. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam 1 hónapja bölcsis,nemsokára 19 hónapos lesz!

Nagyon hamar beszokott,szépen eszik,jókat alszik és játszik nélkülem is.

És amilyen kitörő örömmel fogad,mikor érte megyek!:)

Nekem is megszakadt a szívem,de dolgozni kell,a Törpim meg jó helyen van.

2010. febr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A lányom 15 hónapos most.Ha találok munkát(az előző helyemre nem tudnak visszavenni) akkor megy családi napközibe és szeptemberben meg remélem felveszik bölcsibe.Én úgy látom,hogy szüksége van a gyerek társaságra.Amikor mentünk megnézni a szóbajöhető napköziket,úgy otthagyott engem...elment a többi gyerekkel játszani.

Természetesen a pénz is közrejátszik,de nem ez az elsődleges szempont.Biztos nekem is furcsa(rosszŰ)érzés lesz,de tudom,hogy jó helyen lenne és élvezné.

2010. febr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 18 hós kora óta bölcsis. Én csak jó dolgokat tudok mondani. Szereti a bölcsit nagyon. Van egy csomó jó jéték, foglalkoznak velük a gondozók is, meg persze kell a gyerekeknek is a velük egykorú gyerekek társasága. Szerintem ezen ne is parázz, hidd el jó lesz neki. Lehet, hogy az elején sír, de max. 3-4 hét és megszokja. Ez inkább neked okoz problémát, a gyerek megszokja és szeretni fogja.
2010. febr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szeptemberben fog bölcsibe menni:(

Ha már most rágondolok,sírok,de muszáj


Amikor a testvére ment bölcsibe,az ajtóban sírtunk,ő bent,én kint

Nagyon nehéz,de már amikor elterveztük a babát,akkor tudtam,hogy így lesz,de erre lehetetlen felkészülni:(

2010. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Remélem,hogy ő is hamar megszokja majd.

Aranyosak vagytok,hogy csupa jó dolgot írtatok.

Köszönöm mindenki válaszát!

2010. febr. 4. 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!