Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehetne csinálni a fiam...

Mit lehetne csinálni a fiam kukijával? Segíthetek én vagy csak az orvos?

Figyelt kérdés

mikor betöltötte a 3 évet augusztusban akkor a doki fültisztitóval megcsinálta neki,hogy ne kelljen műteni,csak annyit kellett volna,hogy visza huzkodjuk neki a bőrét,de egy idő után nem engedte csinálni..egy ideig engedte aztán azóta vagdalózik,rugdos,kapálózik ha hozzá akarunk érni,de ő magának nem csinálja rendesen,egy picit visszahúzza,de ennyi.3,5 éves.

most végre sikerült lefogni annyira,hogy megnézzem,már majdnem teljesen letapadt neki újra! :(

segíthetek neki én vagy csak orvos tudja ujra leválasztani a bőrét?

ha tudok én tenni valamit akkor mit?

az orvos most is megcsinálná,hogy visza huzza teljesen a bőrét vagy most már műtét lenne?


2010. febr. 2. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Megcsinálja neki a háziorvos!
2010. febr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha már egyszer megcsinálta, szerintem nem tapadt vissza annyira, hogy ne tudná megint. Vidd vissza ahol csinálták és kész!
2010. febr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az én kisfiam is 3 és fél éves.Nekünk is hasonló problémánk van(volt).Egyáltalán nem lehetett hátrahúzni,de féltem az orvosi beavatkozástól.Kb. 1 hónapja minden este és reggel vastagon bekentem sudocremmel,ami segítségével mostanra eljutottunk addig,hogy már fel lehet húzni,csak egy pici letapadás van.Ja és minden krémezés előtt kamillával mosom.

Először nekem sem akarta megengedni,de mindig megbeszéltük,hogy ki húzza és ki mossa.Ugyanígy a krémezést.Nekünk ez bejött.

Sok sikert.

2010. febr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!