Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha egy gyereknél kimarad az...

Ha egy gyereknél kimarad az hogy forog, ott mire lehet majd számítani?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 22:11
 1/6 anonim válasza:
45%
Én azt hallottam, hogy ha a mászás kimarad akkor fogyatékos lesz. Lehet forgásra is igaz de ezt inkább nem mondanám, nehogy megijedj. Majd valami nagyokos (jó értelemben) megmondja helyettem a tutit.
2010. febr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

fogyatékos biztos nem lesz...

maximum ha a mászás-kuszás elmarad abban az esetben a tanulásban lehet majd nehézsége a gyereknek pl. dixlexia.

de ez sem mindenkinél jön elő, ha a forgás kimarad nem tudom mit okoz de gondolom a gyerek orvos tudja nem? Ő biztosan tudja, szerintem azért vidd el neurulogiára, lehet hogy az izmai feszesek vagy levan tapadva.

Biztosat csak orvos mondhat.

Remélem nem lesz gond!

egy nem "nagyokos" anyuka :D

2010. febr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pontosítsd a kérdést! Mennyi idós a gyerek? Semmit nem mozog,vagy csak a forgást hagyta ki?

Minden baba más sorrendben mozog,nem a könyvek szerint.Nem lehet megmondani,hogy mikor mit és meddig fog csinálni.A fontos az,hogy fejlődjön.És főleg nem szabad a mások babájához hasonltani.

2010. febr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Dokit kérdezz meg, mert itt egyikünk sem ért hozzá igazán!

A mászás kimaradásáról én annyit tudok, hogy akinél ez kimarad, annak nem lesz olyan fejlett a mozgáskoordinációja később. Ez azt jelenti, hogy a váltott kéz-láb munka összehangolása, az ehhez kapcsolódó tevékenységek lesznek nehezebben tanulhatók számára. De mindössze ennyi, tehát ne dőlj be az ijesztgetéseknek, miért lenne bármi komoly baja?!

2010. febr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat most jöttem rá hogy teljesen félre érthető volt amit ítram.Nálam maradtt ki a forgás,anyum el is vitt orvoshoz,de azt mondta nincs semmi.Mondjuk az izmaim még mindíg nagyon merevek,de ezen kívül semmi rendellenességet nem tpasztaltam
2010. febr. 2. 13:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért mert nem mászik,nem lesz fogyatékos,esetleg tanulási(olvasási) nehézségek.

Én se vagyok zizi pedig nem másztam:))

Kisfiam se tud pl. a hátára fordulni,de azt mondták h a mászást ne hagyja ki.

2010. febr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!