Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tegnap jott elo kislanyom...

Tegnap jott elo kislanyom arcan, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

[link]


Viszket neki.


2014. dec. 13. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Pikkelysömör szerintem nekem is ilyen volt , de ezcsak a kezdet, idoben eszrevetettek, menjetek orvoshoz, irnak ra kenocsot.

nekem a karomon jott ki viszketett, es utana ahova erintetem magamat ott terjedt tovabb. Ne vakargassa el, ha hozza er, moson kezet utanna.

kellemetlen erzes de ez csak a kezdet, muszaly idoben elkezdeni akezelest, mert nagyon csunya betegseg ez, eleinte ilyen csak...kesobb az egesz testre elterjedhet, es elkezdhet valladekozni is.

de ne ilyedj meg nekem bo 2 honapba telt mire teljesen elmult.

Mert 1 krem nem hasznalt, vissza mentem es kaptam 2 masfajta kremet


jobbulast a lanyodnak!

2014. dec. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Vidd el bőrgyógyászhoz
2014. dec. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 3éves kislányomnak ilyen 2napja jött ki rá,mem tudom mi lehet...
2014. dec. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nem volt mostanában valamilyen vírusos betegsége? Nekem herpesz-gyanús. Vidd el orvoshoz, talán tud rá kenőcsöt adni, de figyelj arra is, hogy nehogy elkaparja.
2014. dec. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezzel egyidőben immunerősítés sem árt, mert akár pikkelysömör, akár herpesz-vírus, mindkettő legyengült immunrendszernél támad.
2014. dec. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Talpán, tenyerén nincsen? Most van ilyen járvány. Ótvar is ilyesmi. Iskolában dolgozom, mindkettővel találkoztunk mostanában.
2014. dec. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
3 nap alatt elmult. Nem tudom mi lehetett az.
2014. dec. 18. 09:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!