Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a baj a "fiú"harisnyával?...

Mi a baj a "fiú"harisnyával? Nagyon sokan panaszkodnak rá, de indokot nem adnak.

Figyelt kérdés
2014. dec. 12. 20:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az én fiam sem veszi már fel a harisnyát (6 éves), de tavaly illetve előtte mindig azt adtam rá télen. Most a H&M-ben vettem neki jégeralsót, kettesével van csomagolva, egy csíkos és egy egyszínű, 3490 forint.
2014. dec. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ovis kisfiam van, egyáltalán nem ciki ebben a korban a harisny- nálunk az oviban minden normális fiús anyuka ad a gyerekére már ilyen hidegben- nekünk még ilyen poláris anyagú is van az overal alá, ha korcsolyázni mennek, kell is.

Vannak verdás, thomasos, pókemberes stb mintával kb. 128 méretig, ami már kiskolás kor- ezeket csak nem lányoknak gyártják :)

Amit még ajánlok: különböző árban és minőségben a síaláöltözet. Van ebből is sima pamut, polár, hőtartós thinsulate stb.- mégsem harisnya, mert nincs lábfeje, de hatékony, divatos.

2014. dec. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Látom, csak egyféle válasz adható. :)

A kérdés a "miért" volt. Válaszoltam, senkit nem kritizáltam. Akkor mire is a lepontozgatás? Szánalmas.

2014. dec. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én is ráadom a fiamra az oviban,rávesz egy rövidnadrágot,így könnyebb gyorsan felvenni az overállt.

Az összes fiú csoporttársán van harisnya.

2014. dec. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

5 éves a fiam

tavaly még úgy volt az oviban,hogy harisnya rövidnadrággal,de idén már vettem neki jégeralsót.szintén a H&M-ben.vettem két garnitúrát,tehát négy darabot,az elég lesz neki.na nincs ovi,tehát itthon van,és úgy megyünk valahova,akkor adok rá harisnyát,mert maradt tavalyról három új,ami akkor még nagy volt.nekem egyébként csak a harisnya-rövidnadrág kombináció nem tetszik,önmagában a harisnyával nincs bajom.de az a baj,hogy elég nehézkes felvenni a jégeralsót meg könnyű,így az oviban marad az.

2014. dec. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!