Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a baj a "fiú"harisnyával?...

Mi a baj a "fiú"harisnyával? Nagyon sokan panaszkodnak rá, de indokot nem adnak.

Figyelt kérdés
2014. dec. 12. 20:49
1 2
 1/15 anonim válasza:
61%
"jéger alsónak" csúfolják mifelénk, és mert szerintem nőies :D
2014. dec. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem semmi. 6 éves fiamra szoktam adni, bár néha már tiltakozik ellene. Iskolában dolgozom, alsóban, ott már nem veszik fel a fiúk.
2014. dec. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem az a gond, hogy férfiatlan a harisnya. Amit azért is nem értek, mert nyilván nem felnőtt férfiakra akarják ráhúzni, hanem kisfiúkra, viszont cukimuki nevet adnak a fiúgyerekeknek, ami komoly felnőtt férfiként rettentő ciki lesz majd. Szóval nem értem...

(én simán ráadom a fiamra a harisnyát, igaz, még csak ovis, de később is ragaszkodni fogok hozzá)

2014. dec. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%

Akik panaszkodnak, legyenek szívesek feltalálni egy megfelelő ruhadarabot, amit a nadrág alá lehet adni kisfiúra.

Azért fázzon a fiam, azért legyen beteg, mert valakiknek nem tetszik az autó mintás harisnya? Az enyémek kapnak és kész. Fontosabb a gyerekem egészsége, mint néhány ember véleménye.

2014. dec. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudom mit ertesz az alatt hogy panaszkodnak, de lehet ugy ertik paran, hogy nem egeszseges, ugyan ugy mint a szoros farmer, mert meddoseget okozhat.
2014. dec. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
En is észrevettem mar. Ne úgy értsd hogy panaszkodnak, hanem ellenzik. Nemrég is volt pl egy kérdés, hogy kisfiúnak feher harisnyát ünnepélyre hol vegyen? Erre válasz helyett csak azt irta vki, hogy kamu a kérdés, es vmi perverz szórakozik mar megint, mert fiúra nem lehet fehér harisnyát adni. Szerintem töröltek is a kérdést, mert nem találom.
2014. dec. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem hidegben indokolt a fiúkra is a harisnya, nadrág alá. Ha nagyobb a gyerek, lehet venni jégeralsót is. Suliba már, ha nem tart sokáig elérni a sulihoz, akkor szerintem nem kell, bár, ha sokat játszanak kint, nem tudom...

Nálunk, ha sok időre megy ki a férjem (vásárba szétnézni, órákra), akkor bizony vesz fel jégeralsót, mert vékony, fázós alkat :)

2014. dec. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

4-es, nem mondta senki, hogy te ne add a gyerekedre! :)

Mi a gond, az hogy más nem adja rá a sajátjára? Hadd legyen ez mindenkinek a saját hatásköre. Én helyette egyébként vékony nadrágot adok alá, olyan, mint a leggings, csak nem annyira tapadós. Kényelmes, és nem fázik meg, mégsem harisnya. Csak lehúzza a felső nadrágot és kész. Szerintem is lányos a harisnya, azért nem szeretem, meg azért, mert nehezen tudják fel-levenni.

Remélem, nem gond. :)

2014. dec. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó, nekem aztán mindegy. :)

Tőlem csipkés zoknit, leggings-et, combfixet is adhat valaki a fiára, ha az neki jó....

Csak nem értem, miért a támadás a fiús harisnyák ellen.

Egyébként megírhatnád, hol és mennyiért veszed ezt a vékony fajta nadrágot, szívesen használnám én is, mert praktikusabb lenne, amikor edzésre megy és egyedül kell öltöznie.

2014. dec. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

Varrattam a vaterán, párszáz Ft volt darabja. De kapható, pl. a H&M-ben láttam, de jóval drágábban. Volt már a Tescoban, Auchanban, csak figyelni kell. Olyan, amit jó időben, vagy bent magában is hordhat, pólóanyagnak tudnám definiálni leginkább.

(Én csak az indulatot nem értem, sem a kérdésnél, sem a válasznál. Soha nem szóltam meg senkit a harisnya miatt, nem is hallottam még ilyet. Nem igazán értem, kinek mi köze ehhez. A legjobb barátnőm fia is hordja, de nekem nem tetszik és kész. Nyilván senki nem akarja, hogy megfázzon egy gyerek.)

2014. dec. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!