Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 és 7 éves lánynak milyen...

5 és 7 éves lánynak milyen szobában használható sporteszközt vehetnék, amivel jól le tudják magukat fárasztani?

Figyelt kérdés
ugrókötél már van, esetleg más?
2014. dec. 7. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Árától függ... a kinect-tel jól le tudják fárasztani magukat és szórakoztató is, csak ugye drága. Esetleg ugráló labda vagy T-ball? [link]


Vagy szobába pici trambulin?

2014. dec. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Trambulinra gondoltam én is.
2014. dec. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Bordásfal, gyűrűhinta, torna-dvd:)


Pl.: Kata-fitness

2014. dec. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem gyerekkoromba volt ilyenem,imádtam és a lakásban is tudtam vele ugrálni(akár járólapon akár szőnyegen)
2014. dec. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ööö...jaaa a link

[link]

2014. dec. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

de van olyan is aminek nincs karja,ez egyensúlyfejlesztésre nagyon jó és sztem a 7 éves már tudná alkalmazni:

[link]

2014. dec. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azért ha társasházban, emeleten laktok, akkor az ugra-bugra játékok felejtősek!

Tv-re köthető táncszőnyeg?

2014. dec. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nálunk a bordásfal, aljában egy tornatermi szivacs és a táncrudam jött be. Elég sokat el tud tornázgatni ezeken az eszközökön egymagában is.

De jó lehet még egy falfelületet furnérlemezzel borítani és mászófogásokat szerelni rá. Az aljához szintén szivacsot kell tenni az esések miatt. Nálunk még babakorából megmaradt egy Huple is, azt is szereti. Még a szomszéd 9 éves is imád benne forogni.

Jó még a hulahopp karika is, és én tervezek egy gyűrűt is beszerezni.

2014. dec. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Létezik szobai kosárladba is. Kisebb a gyűrű hozzá és szivacsból van a labda. Nyilván pattogtatni nem lehet, de lehet próbálgatni különböző távolságokból bedobni meg a passzolgatást is gyakorolhatják.

Esetleg karikadobálós játék. Hogy van egy rúd és messziről rá kell dobálni a karikát.

Van gyerekeknek táncos DVD.

Teke is van, ami könnyű műanyagból készült direkt gyerekeknek.

Fit ball.

2014. dec. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, csupa jókat írtatok!
2014. dec. 7. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!