Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A nagypapa akarja megcsináltat...

A nagypapa akarja megcsináltatni a fiam ágyát. Azt mondta, tervezzem meg egyedire, amilyenre akarom, ő állja. Bármilyen extra lehet benne, még éjjeli szekrény is lehet hozzá ha akarom. Viszont nem sok ötletem van, ezért kérhetnék néhányat?

Figyelt kérdés
A fiam kb.1,5-2 évesen költözne a szobájába. Tudnátok néhány ötlettel segíteni? Ti milyet csináltatnátok ha a pénz nem számítana egy majdnem 2 éves gyereknek? Ő ragaszkodik ahhoz, hogy ne csak egy kis sima ágy legyen, mert régóta gyűjtögetett az egyetlen unokájának.
2010. jan. 30. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Van kedvenc meséje? Tervezzek neki egy olyat? Szívesen rajzolok, a lányomnak is én rajzoltam meg a szobáját:) Csak mond meg mi kell és átküldöm:)
2010. jan. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

itt találsz szerintem ötleteket

2010. jan. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2010. jan. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]



külföldi oldal , de itt is van pár aranyos

2010. jan. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Juj de nagyon kedvesek vagytok köszi mindenkinek! Kedves első, igazán meglepődtem azon amit írtál, ilyen jól tudsz rajzolni? Nagyon köszönöm! Kedvenc meséje még nincs, pont ezért valami állatkás ágyra gondoltunk. Mondjuk egy zsiráfra valahogy úgy, hogy az ágynak zsiráf lábai lennének, maga a matrac a hasába legyen, és a hosszú nyaka visszanézzen a matracra. Mert gondoltuk, hogy a zsiráf szájába egy kis lámpát kéne tenni, az esti mese olvasáshoz. De hát ez még csak egy ötlet, lehet itt valaki sokkal jobbat ír.
2010. jan. 30. 14:22
 6/7 A kérdező kommentje:
De szívesen élnék az ajánlatoddal. Akkor ezeket a linkeket átnézzük a párommal, és visszaírok hogy mibe maradunk, és lerajzolnád? Nagyon hálás lennék!!
2010. jan. 30. 14:24
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Nézd meg az eladó többi termékét is. Sok jó van közte.De a méreteket is nézd mert szerintem egy70x140-es ágy szerintem kicsi.Az első eladónál nagyon jók vannak.

2010. jan. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!