Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mit tesztek az adventi...

Ti mit tesztek az adventi kalendáriumba a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
2014. nov. 17. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kifestőket (minden naphoz nyomtatok valamit)
2014. nov. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Imádom ezt az oldalt.

2014. nov. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!!
2014. nov. 17. 13:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4 éves korában minden kis rekeszbe egy vagy két kirakódarabot tettem, amiből karácsonyra állt össze egy téli kép. (Oda kell figyelni rá, hogy összeilleszthető legyen az előző napi darabokkal, ne a kép másik feléből való darabok legyenek.) Mellé pici nasi, ez-az...


Valamelyik évben a lányom a selyemszalagokért volt oda. Akkor minden nap más mintájú szalagot kapott, olyan 30-40 centis darabokat. Mellé pici nasi, vagy apróság.


Idén nagycsoportos, egy nagyobb lélegzetű mese egy-egy kis fejezete lesz benne, minden nap egy, mellé egy matrica és valami kis finomság.


Jövőre, amikor már olvasni is fog tudni, minden napra egy kis játékos ajándékkeresős feladat lesz benne, aminek a megoldásaképp megtalálja majd a lakásban elrejtett apró kis ajándékot (hajcsat, lemosható tetkó, édeség, ilyesmi).

2014. nov. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5 éves fiam van.

Van egy kis 1 méteres műanyag fenyőnk, az az ő szobájában szokott lenni.

Tavaly minden napra volt egy pici dísz a zacskókban, plusz mellé kis édesség, tetkó, kirakó, kisautó... Így karácsonyra szépen feldíszítette a saját fáját.

Idén még nem tudom pontosan, de gyűjtöm én is az ötleteket. :D

2014. nov. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!