Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Diavetítőt karácsonyra a...

Diavetítőt karácsonyra a közel 2 éves kisfiamnak?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok? A meséket imádja, bár tévét csak nagyon ritkán engedem nézni, viszont a kedvenc meséit a laptopon órákat képes lenne nézni. A könyveit is nagyon elmélyülten forgatja.

Karácsonykor 21 hónapos lesz.

Nem túl korai?

Ha valakinek van otthon diavetítője, milyen fajta, hol, mennyiért?

Köszönöm.


2014. nov. 13. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

de.. még korai... ráértek vele 4-5 éves koráig...

ezt bölcsödei gondozóként mondom... egyik anyuka hozott be nekünk ,hogy hátha tudunk mi nézetni a picikkel egy kis diát, hát 5 perc után már az összes gyerek mással volt elfoglalva, egyiket se érdekelte tovább :) más amikor mozognak a figurák a mesében, más a könyv amit meg tud fogni, ő lapozhatja, nézegeti a képeket... szóval várjatok még vele 2-3 évet :)

2014. nov. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez gyerek függő szerintem. Az én kislányom 5 éves, kb. 2 éves korától dia filmezünk Neki, imádta akkor is és most is. Nekünk nagyon sok mesénk van, még az enyémek voltak (a diavetítő is :) . Vannak hosszabbak és rövidebbek, persze mikor kisebb volt még a rövidebbeket meséltük.
2014. nov. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A lányom kb. 16 hónapos korában kaptunk diavetítőt (tesómtól kértem az ő régi diavetítőjüket, de elromlott, ezért vett nekünk egy újat). Akkor még rövidebb meséket olvastunk, de 2-3 mesét simán végigült. Most 3,5 éves, képes lenne órákig hallgatni, csak nincs annyi diafilmünk. :)

Mondjuk ő már előtte is nagy mesekönyves volt, imádta nézehetni a képeket, imádta, ha olvasok neki. Mostanában ha plázába megyünk, akkor az első a könyvesbolt, és úgy kell onnan kikönyörögni a végén. :)

2014. nov. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Én is úgy gondolom, hogy egy próbát érdemes tenni abból kiindulva, hogy az én kisfiam is mese- és könyvrajongó/ már könyvtári tagsággal is rendelkezik:-)/, szerintem, ha rövid ideig is, de lekötné egy-két mese. Meg a diavetítőzés igazi jó kis téli, családi program. Elképzelem, ahogy Apával és a kisfiunkkal bevesszük magunkat a gyerekszobába, besötétítünk, meleg teát iszunk, sütizünk, és közben mesét nézünk:-) Hangulatos, majd meglátjuk, mi lesz belőle!

Az első válaszadó is elgondolkodtató dolgokat írt, de remélem, szeretni fogja a fiunk a diavetítőzést.

2014. nov. 14. 21:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!