Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek önzőség a barátnőm...

Szerintetek önzőség a barátnőm részéről?

Figyelt kérdés
3 éves a kislány 5 éves a másik. közös szobájuk van. 3 szobás lakásuk van. a barátnőmnek eszében sincs lemondani a hállóról hogy külön szobájuk lehessen. azt mondta igényt tart rá minden képpen és később is együtt hagyja a 2gyereket
2014. nov. 9. 14:04
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
szereti a gyerekeit nagyon. de azt mondta ennyi magánélet kijár nekik a férjével
2014. nov. 9. 14:05
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

Dehogyis önzőség. Természetes, hogy van háló. Ez így normális.

Később viszont kellene majd egy nagyobb lakás, ahol a gyerekei is külön lehetnek. De attól még persze hogy kell háló.

2014. nov. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Egy háló és egy gyerekszoba.a harmadik szoba akkor mi?ha az a nappali,akkor nem önzőség.mi is egy szobában voltunk.semmi problémánk nem volt belőle.mondjuk mi eleve jó testvérek vagyunk.
2014. nov. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
igen. a harmadik szoba a nappali
2014. nov. 9. 14:15
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem önzö. Gyerekeknek is jobb ha egyutt vannak. Azonkivül a szülöknek is jar maganelet.
2014. nov. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem, szerintem nem az. Mindket gyerek kislany, nincs nagy korkulonbseg. Szerintem semmi baj ezzel.
2014. nov. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez csak neked probléma, látod minden válaszoló szerint nem önzőség. Tulajdonképpen hol vagy te ebben a szituációban?
2014. nov. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Miért mondana le a hálóról? Az sokkal fontosabb, mint a külön szoba. Mostanában bűn talán, ha a testvérek egy szobában vannak?
2014. nov. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
Igaza van, ennyi maganelet jar nekik. A gyerekek meg kicsik, kamaszkorig ez nem is kell hogy tema legyen. Amikor nagyok lesznek a gyerekek akkor a helyzettol fuggoen el lehet donteni hogy koltoznek, maradnak es a gyerekek kapnak kulon szobat vagy minden marad igy.
2014. nov. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Ebben a felállásban nem tartom önzőségnek. Nekem viszont borzasztó rossz volt kiskamaszként az 5 évvel fiatalabb öcsémmel egy szobában lenni. Óriási megkönnyebbülés volt, amikor a szüleim engedtek a könyörgésemnek és átköltöztek az addig nappalinak nevezett szobába és így nekünk is volt külön szobánk. Így is megvolt a magánéletük, hiszen este bezárták a nappali ajtaját és kész. Amíg a hálószobában aludtak addig sem vonultak félre napközben és addig is összezárható ágyuk volt, tehát nekik nem volt nagy változás. Szerintem 10 év múlva a két lánynak sem lesz jó egy szobában.
2014. nov. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!