Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt újpesti anyuka akinek...

Van itt újpesti anyuka akinek egy év körüli a kicsije?

Figyelt kérdés
Ti hova ártok baba-mama találkozókra?(ahol a gyerekek tudnak egymással játszani az anyukák meg tapasztalatot cserélni)13 hónapos a fiam és ő is igényelné a társaságot meg én is.
2010. jan. 27. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ötéves, de csütörtökönként a karate után (5,30-tól) a Halassy Olivér Sportcsarnokban van tipegő torna! Rengetegen jönnek 1 év körüli gyerekekkel, és ahogy látom rajtuk nagyon tetszik nekik. Az anyukák meg már névről ismerik egymást, szinte barátnők lettek. Ez a gyereknek is jó, meg neked is. Nem tudom, hogy mennyibe kerülhet.
2010. jan. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mi Káposztásmegyeren lakunk, és járunk babaangolra a Megyeri útra, illetve a káposztásmegyeri művelődési házba Ringatóra. De van ott is baba-mama klub, meg játszóház és még egy csomó rendszeres és alkalmi program is kisbabásoknak/kisgyerekeseknek. (A kisifam most 21 hónapos, 15 hónapos korától járunk ezekre a helyekre, és szerintem nagyon jót tett a közösség neki is, nekem is!)
2010. jan. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia, mi nemrég költöztünk újpestre, úh én sem ismerek itt skit,és semmit, ti merre laktok? nekem ez a problémám... :)
2010. jan. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!